Trwa ładowanie...
17-11-2011 17:28

Serialowe propozycje na grudnień

Serialowe propozycje na grudnieńŹródło: HBO
d1o71sq
d1o71sq

Dla wszystkich fanów seriali *"Czysta krew" i "Czarodziejki" grudzień zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Obie produkcje wyemitowane zostaną przez stację FOX Life. Które sezony zostaną pokazane?*

W każdy czwartek o 22.00 oglądać będzie można trzecią serię "Czystej krwi". Serial ten łączy w sobie elementy romansu, suspensu, tajemnicy i humoru. We wspomnianym sezonie pojawi się wiele nowych postaci. Poznamy nowych wampirów: Russella Edgingtona - króla wampirów z Missisipi oraz jego kochanka Talbota, ale także Franklina Mott - niezrównoważonego psychicznie krwiopijcę realizującego swój ukryty plan.

Nie zabraknie też grupy wilkołaków. Najważniejszymi z nich będzie Alcide - życzliwy wilkołak przydzielony Sookie do pomocy oraz jego była dziewczyna - Debbie Pelt.

d1o71sq

Duże zmiany szykują się w życiu trzech serialowych postaci. Sama odwiedzi jego rodzina. Lafayett pozna przstojnego sanitariusza - Jesusa Velasqueza. Natomiast Jason zaprzyjaźni się z tajemniczą dziewczyną spoza miasteczka.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,27537,title,Czysta-krew,serial.html )**

d1o71sq

FOX Life wyemituje także czwarty sezon serialu "Czarodziejek". Seria ta ukazuje relacje między siostrami, które odkryły, że są obdarzone nadprzyrodzonymi zdolnościami i które, w zetknięciu z siłami zła, z oporami włączają się w walkę w obronie dobra.

Po dewastującym ataku króla sił zła o imieniu "Źródło", Piper (Combs) oraz Phoebe (Milano) tracą swoją najstarszą siostrę Prue (Shannen Doherty)
, która ginie w batalii z demonem. Zmagając się z poczuciem bólu, winy i gniewu, pozostałe przy życiu siostry odkrywają, że mają przyrodnie rodzeństwo - Paige (McGowan) – owoc miłości romansu ich matki z jej opiekunem. Nowy tercet musi zmierzyć się z bólem i odbudować wiarę w sens ochrony niewinnych. Zanim jednak to się stanie, każda z nich musi odnaleźć własne miejsce w nowej, odbudowanej rodzinie.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,26214,title,Czarodziejki,serial.html )**

d1o71sq

Odmłodzone czarodziejki zaczynają rozumieć głębię straty spowodowanej odejściem jednej z nich, a równocześnie czują nową siłę, jaka, dzięki pojawieniu się Paige, wzmacnia ich siostrzane więzi. Cała trójka stara się walczyć z przeciwnościami losu oraz budować wzajemne, nowe i silne relacje. Równocześnie poznają "Źródło" – największego z demonów, zmagają się z jego systematycznymi atakami oraz poszukują sposobów na skuteczną walkę. Siostry Halliwell mają nadzieję, że to przybliży ich do wypełnienia przypisanej im misji czarodziejek.

Pierwszy odcinek "Czystej krwi" wyemitowany zostanie 1 grudnia o godzinie 22.00. Natomiast premierowy odcinek "Czarodziejek" już 23 grudnia o godzinie 20.05.

Zobacz także:

d1o71sq

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://aleseriale.pl/gid,8820,fototemat.html )
[

SOCHA TOPLES! NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8695,img,281416,fototemat.html )

d1o71sq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o71sq