Serialowe premiery i powroty w kwietniu

Serialowe premiery i powroty w kwietniu
Źródło zdjęć: © FOX

31.03.2012 14:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kwiecień zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie zwłaszcza dla fanów kryminałów i seriali animowanych. Kanały FOX i FOX Life zaprezentują nowe telewizyjne propozycje, które trafią do ramówki w ciągu najbliższego miesiąca. Na ekrany powrócą też znane już widzom popularne amerykańskie serie. Sprawdźcie, co i kiedy będzie można obejrzeć.

"Detektyw King" (premiera, sezon 1)

Detektyw Jessica King (dla przyjaciół Jess) przetrwała osiem lat w wydziale zabójstw, trzy wypadki motocyklowe, dwa małżeństwa i każdy trend obuwia od lat 90. Czy przeżyje nową pracę na wyższym stanowisku? Jess jest osobą pełną energii i niezwykle żywiołową, jest policjantką, która zawsze wyłapie to, co umknie innym.

Zawsze mówi to co myśli, a myśleć nie przestaje praktycznie wcale, zawsze analizuje jakąś scenę, jakiś dowód, motywy podejrzanych. Zawodowo i prywatnie, Jess zmaga się z dwoma wyzwaniami: utrzymaniem swojego trzeciego małżeństwa i udowodnieniem, że jej najlepszym gliną w mieście.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29853,title,Detektyw-King,serial.html )**

Jej wydział przejmuje sprawy, które już są w toku: morderstwa, gwałty, kradzieże, przestępczość i gangi – najbardziej wymagające sprawy, których zwykła policja nie była w stanie rozwikłać. Jess może przejąć każdą sprawę w mieście, bez względu na to, czy wcześniejszy prowadzący mają ochotę jej pomóc, czy też nie. Przy każdej sprawie pracuje z innymi ludźmi – począwszy od elity z wydziału zabójstw po przerażających typów z wydziału śledczego, od „gwiazd” z wydziału narkotykowego po mroczne postaci z wydziału ds. przestępczości zorganizowanej.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29853,title,Detektyw-King,serial.html )**

Los na każdym kroku rzuca kłody pod nogi detektyw King, zmusza ją do podejmowania kluczowych decyzji w małżeństwie z policjantem Dannym, czy rzuca nowe światło na relacje z wiecznie zamyślonym partnerem Derekiem Spearsem. Akcja stopniowo się rozwija, ale nie skacze. Serial jest emocjonalny, ale nie sentymentalny, dowcipny, ale uszczypliwie, a przede wszystkim jest trzymająca w napięciu akcja i chemia między bohaterami.

PREMIERA: NIEDZIELA, 22 KWIETNIA, GODZ. 21:00, FOX Life

"Persons Unknown" (Premiera, sezon 1)

"Persons Unknown" to produkcja scenarzysty Christophera McQuarrie’a (Podejrzani) i producentów Heather McQuarrie i Rémi Aubuchon – która miała być następcą "Zaginionych".

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29840,title,Persons-Unknown,serial.html )**

Siedem zupełnie obcych sobie osób trafia do jednego hotelu. Nie wiedzą jednak, jak się tam znaleźli, gdzie są, ani kim są pozostałe osoby. Muszą ze sobą współpracować – by przetrwać, by odnaleźć odpowiedź na pytanie: jak się tam znaleźli i dlaczego? Każdy z nich został jakby wyrwany z życia codziennego, od rodziny, pracy, i znalazł się w opustoszałym miasteczku nie mając pojęcia, jak tu trafił.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29840,title,Persons-Unknown,serial.html )**

Stali się zakładnikami, są pod stałą obserwacją wszechobecnych kamer i nie wiedzą, kto lub co jest po drugiej stronie, kto nimi manipuluje. Każda próba ucieczki kończy się niepowodzeniem… Ich jedyną szansą na przetrwanie jest ufać sobie nawzajem. Ale komu mogą tak naprawdę ufać w tej niebezpiecznej sytuacji? Nie wiedzą, kto ich obserwuje, kto zniszczył ich życie, komu mogą tak naprawdę ufać? Każda ich decyzja będzie miała moralne i etyczne konsekwencje. Relacje nie istnieją...

* PREMIERA:* PONIEDZIAŁEK, 2 KWIETNIA, GODZ. 22.00, FOX

"Skandal" (Premiera, sezon 1)

Serial ten jest najnowszym dziełem Shondy Rhimes - twórcy tak popularnych seriali, jak Grey’s Anatomy: "Chirurdzy" czy "Prywatna praktyka". Premiera serialu w Polsce już 11 dni po premierze amerykańskiej. Seria ukazuje kulisy pracy hipnotyzującej ekspertki od wizerunku i zarządzania kryzysowego. Współtwórcą serialu jest Judy Smith, znana w USA specjalistka od zarządzania kryzysowego, która była zastępcą rzecznika prasowego Prezydenta George’a H.W. Busha. Jej prawdziwa historia była inspiracją do napisania tego serialu.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29315,title,Skandal,serial.html )**

Każdy ma jakiś sekret. Olivia Pope (Kerry Washington) poświęciła całe swoje życie chroniąc wizerunku państwowej elity i pilnując, by pewne tajemnice wagi państwowej nie wyszły na światło dzienne. Jednocześnie czczona i wzbudzająca postrach Olivia - doradca Prezydenta USA ds. mediów, postanawia porzucić posadę w Białym Domu i otworzyć własną firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Pragnie zacząć nowy rozdział w życiu i dokonać zmian nie tylko w sferze zawodowej ale i osobistej. Okazuje się jednak, że nie może zupełnie odciąć się od przeszłości.

Powoli zaczyna być jasne, że jej dysfunkcjonalny zespół specjalizujący się w „naprawianiu życia” innych ludzi, nie może poradzić sobie z własnymi problemami. Shonda Rhimes - twórca tak popularnych seriali jak Grey’s Anatomy: Chirurdzy czy Prywatna praktyka zagłębia się tym razem za kulisy pracy hipnotyzującej ekspertki od wizerunku i zarządzania kryzysowego w nowym oczekiwanym serialu Skandal.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29315,title,Skandal,serial.html )**

Olivii udaje się zebrać zespół, który pójdzie za nią na koniec świata i zrobi dosłownie wszystko, by ocalić czyjąś reputację, włącznie ze Stephenem Finchem (Henry Ian Cusick), który uchodził za strasznego kobieciarza i rozpustnika, a teraz chce się ustatkować i założyć rodzinę; Harrisonem Wrightem (Columbus Short), zręcznym prawnikiem; Huckiem (Guillermo Diaz), niezwykłym hakerem; detektyw Abby Whelan (Darby Stanchfield), zadurzonej w Stephenie oraz Quinn Perkins (Katie Lowes), nową, młodą kobietą w biurze, która boi się Olivii.

Poprzedni szef Olivii, prezydent Fitzgerald Grant (Tony Goldwyn) i szef jego sztabu, Cyrus (Jeff Perry), są zawsze blisko. Nie tylko jej klienci skrywają sekrety. Co ciekawe Olivia może potrzebować wykorzystać swoje umiejętności także we własnej sprawie.

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 16 KWIETNIA, GODZ. 22:00, FOX Life

"Neighbors From Hell" (Premiera, sezon 1)

Na pierwszy rzut oka Hellmanowie wyglądają jak typowa amerykańska rodzinka – jest Balthazor (Will Sasso) i jego żona Tina (Molly Shannon), ich dwoje dzieci, Mandy (Tracey Fairaway) i Josh (David Sorn), ich pies Pazuzu (Patton Oswalt) i wujek Vlaartark (Kyle McCulloch). Jak się jednak okazuje, Hellmanowie pochodzą z piekła. Zostali wysłani na Ziemię przez diabła z pewną misją – mają nie dopuścić do tego, by ludzie dokopali się do ich piekielnych, podziemnych domów. Żeby wykonać zadanie, muszą zachowywać się jak typowi mieszkańcy przedmieścia. Szybko odkrywają, że jeśli chodzi o diabelskie zachowania, ludzie mogą z nimi śmiało konkurować.

Zadanie Hellmanów okazuje się trudniejsze przez sympatię, jaką Balthazor darzy ludzi, nawet swojego niepoprawnego politycznie szefa Killbride’a (Kurtwood Smith, Różowe lata 70te) i współpracownika, Turka Chevdeda (Kyle McCulloch). Balthazorowi bardzo podoba się też poczucie odpowiedzialności za swoich najbliższych i będzie próbował zastosować takie zasady także w swojej zwariowanej rodzinie.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29842,title,Neighbors-From-Hell,serial.html )**

Spędzanie czasu w towarzystwie prowincjonalnych gospodyń domowych, takich jak Majoe (Dina Waters, Jak w niebie) nie jest dokładnie tym, co Tina rozumie pod pojęciem rozrywka, ale zawsze chętnie napije się zimnego drinka. Josh i Mandy są natomiast typowymi nastolatkami, co znacznie pomaga im zaadoptować się do nowej sytuacji. Wujek Vlartaark większą część czasu spędza na degustacjach i próbuje zaspokoić swoje najdziwniejsze smaki. Podczas gdy Pazuzu (pies) jest faktyczną głową rodziny, często musi odgrywać rolę rodzinnego zwierzaka.

* PREMIERA:* ŚRODA, 25 KWIETNIA, GODZ. 21:30, FOX Następnie co środę o 21:00 i 21:30

"Archer" (Premiera, sezon 3)

To animowana, półgodzinna komedia, której fabuła kręci się wokół Tajnej Agencji Wywiadowczej (ISIS)
i życia jej pracowników. Każda tajna akcja i globalny kryzys to tylko kolejna wymówka pracowników ISIS by podkopać, sabotować i oszukać innych – dla własnych korzyści.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29841,title,Archer,serial.html )**

Głosu serialowym postaciom użyczyli m.in.: H. Jon Benjamin (wysoko wykwalifikowanemu i niezwykle próżnemu szpiegowi Sterlingowi Archerowi), Aisha Tyler (współpracowniczce Archera i jego byłej dziewczynie Lenie Kane), Jessica Walter (despotycznej matce Archera i szefowej ISIS Malory Archer), Chris Parnell (Cyrilowi Figgisowi, bojaźliwemu księgowemu, który teraz pracuje jako agent), Judy Greer (sekretarce Malory, Cheryl Tunt), Amber Nash (Pam Poovey, fałszywej szefowej działu personalnego), Adam Reed (jako głos rozsądku ISIS, Ray Gillette), Lucky Yates (szalonemu naukowcowi ISIS, Kriegerowi) oraz George Coe (podstarzałemu i wiecznie wykorzystywanemu lokajowi Archera, Woodhouseowi).

PREMIERA: ŚRODA, 4 KWIETNIA, GODZ. 22.00 i 22:30, FOX

"Community" (Premiera, sezon 3)

Czas zacząć nowy semestr w Greendale! Trzeci sezon *"Community"* startuje pełną parą. Pomimo, że to już kolejne spotkanie z bohaterami, serial pozostaje niezmienne i konsekwentnie mądry, zabawny, bystry i szalony.

Nowy sezon to też oczywiście nowe wyzwania - a będzie ich co nie miara! Pojawi się nieustępliwy, twardy jak skała i ostry nauczyciel biologii, profesor Kane, grany przez Michaela K. Williamsa (Prawo ulicy). Następną niespodzianką będzie z pewnością zaskakujące przyjęcie Changa do ochrony kampusu. Dean Pelton odkryje godnego przeciwnika w osobie swojego zastępcy, Laybourne’a (John Goodman), zasłużonego szefa serwisu klimatyzacyjnego Greendale, a z kolei Troy i Abed zdecydują się na wspólne wynajęcie mieszkania – okaże się, że ta decyzja będzie prawdziwym sprawdzianem dla ich przyjaźni.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28324,title,Community,serial.html )**

Z czasem okaże się też, że jedyną osobą z grupy, która nie tęskni specjalnie za Piercem, jest Jeff. Jednak gdy Pierce, który sprawiał wszystkim sporo przykrości, wróci z wakacji spędzonych na poszukiwaniu siebie i rozwijaniu sfery duchowej, zechce odzyskać sympatię kolegów i znów być częścią grupy. Jak się okaże, da się to zrobić i dla każdego znajdzie się miejsce...

* PREMIERA:* CZWARTEK, 26 KWIETNIA, GODZ. 21:00 i 21:30, FOX

Lista serialowych nowości i powrotów:

Persons Unknown
- premiera sezonu 1., poniedziałek 2 kwietnia, godz. 21:00, FOX

Archer
- premiera sezonu 3., środa 4 kwietnia, godz. 22:00 i 22:30, FOX

Skandal
- premiera sezonu 1., poniedziałek 16 kwietnia, godz. 22:00, FOX Life
powtórki czwartki o 21:00 i soboty o 20:05

Prywatna praktyka
- powrót do ramówki sezonu 5., poniedziałek 16 kwietnia, godz. 21:00, FOX Life

Detektyw King
- premiera sezonu 1., niedziela 22 kwietnia, godz. 21:00, FOX Life

Neighbors From Hell
- premiera sezonu 1., środa 25 kwietnia, godz. 21:00 i 21:30, FOX

Community
- premiera sezonu 3., czwartek 26 kwietnia, godz. 21:00 i 21:30, FOX

Skazany na śmierć
- premiera sezonu 4., czwartek 26 kwietnia, godz. 23:55, FOX
emisja poniedziałek - piątek o tej samej godzinie

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także