Trwa ładowanie...
d384pfh

Seriale w TV na dziś. "Ma jak miłość", "O mnie się nie martw", "Ekstradycja" [Poniedziałek, 7.10.2019]

Seriale TV na dziś – 7 października 2018 r. W poniedziałek można odprężyć się w towarzystwie ulubionego serialu. Stacje telewizyjne przygotowały dla nas kilka ciekawych propozycji. Wśród nich dominują produkcje z Polski. Sprawdź, jakie seriale czekają na ciebie dzisiaj w TV.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Seriale na TV na dziś. "Ma jak miłość", "O mnie się nie martw", "Ekstradycja" [Poniedziałek, 7.10.2019]
Seriale na TV na dziś. "Ma jak miłość", "O mnie się nie martw", "Ekstradycja" [Poniedziałek, 7.10.2019] (Materiały prasowe)
d384pfh

"M jak miłość" odcinek 1459 – seriale TV na dziś 7.10.2019

Iza i Marcin potrzebują chwili wytchnienia, więc wyjeżdżają do domku nad jeziorem. Nie zdają sobie jednak sprawy, że czeka tam na nich Artur, który stopniowo wciela w życie swój plan zemsty na byłej żonie i jej partnerze. Do brata dołączają także Olek z Agą.

Katia bardzo boi się powiedzieć ojcu o ciąży. Prosi Marię, by pomogła jej przekazać Otarowi tę nowinę. Problemy w pracy Budzyńskiego nasilają się. Prawnik dalej prowadzi sprawę rozwodową Justyny. Agresywny mąż klientki otwarcie mu grozi.

d384pfh

"M jak miłość", odc. 1459 – 20:55, TVP 2

"O mnie się nie martw" odcinek 4 – seriale TV na dziś 7.10.2019

Do kancelarii Marcina przychodzi młoda kobieta, która po śmierci stałego klienta Kaszubów odziedziczyła mieszkanie. Ta decyzja nie przypadła do gustu rodzinie zmarłego. Dodatkowo prawnik ma wątpliwości związane z testamentowym zapisem.

W tym samym czasie Paweł i Sylwia jadą na pierwsze USG. Ujrzenie dziecka na ekranie zmusi parę do przemyślenia paru dotychczasowych życiowych decyzji. Krzysiek ukrywa się przed matką i żoną w Rucianem, a Marta nie kryje tego, że nadal jest na niego wściekła.

d384pfh

"O mnie się nie martw" odc. 4 – 21:50, TVP 2

ZOBACZ TEŻ: "Czar Par": kultowy program lat 90. powraca!

"Ekstradycja" odcinek 8 – seriale TV na dziś 7.10.2019

d384pfh

Policja stara się zebrać jak najwięcej informacji dotyczących śmierci barmanki. Sawka podejrzewa, że zamordował ją profesjonalny zabójca. W międzyczasie funkcjonariusze znajdują ciało Jurija. Po oględzinach okazuje się, że Stefan miał rację, gdyż zabójca byłego żołnierza Nadieżdy Tumskiej i barmanki to ta sama osoba.

Halski dociera do domu dziecka, w którym dorastali Tuwara, Fiduk i Góra. Tam odkrywa pewną tajemnicę.

"Ekstradycja" odc. 8 – 23:45, TVP 1

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d384pfh

Podziel się opinią

Share

d384pfh

d384pfh
d384pfh