Trwa ładowanie...

Seriale w TV na dziś. "M jak miłość", "O mnie się nie martw", "Na Wspólnej" [Poniedziałek, 18.11.2019]

Seriale TV na dziś – 18 listopada 2019 r. W poniedziałek można odprężyć się w towarzystwie ulubionego serialu. Stacje telewizyjne przygotowały dla nas kilka ciekawych propozycji. Wśród nich dominują produkcje z Polski. Sprawdź, jakie seriale czekają na ciebie dzisiaj w TV.

Seriale w TV na dziś. "M jak miłość", "O mnie się nie martw", "Na Wspólnej" [Poniedziałek, 18.11.2019]Źródło: Materiały prasowe
d3rhbiu
d3rhbiu

"M jak miłość" odcinek 1470 – seriale TV na dziś 18.11.2019

Grzelak, czyli bandyta, dla którego kiedyś pracował Bartek, wyszedł niedawno z więzienia i nadal mieszka w pensjonacie. Policja wpada na jego trop, jednak gangsterowi udaje się uciec i zaatakować Ulę.

Asia chce zerwać jakikolwiek kontakt z Leszkiem. Zdesperowany mężczyzna ją odnajduje i w końcu szczerze mówi o swoim związku z Niną. W międzyczasie Kisielowa odkrywa, że jej narzeczony tuż przed ślubem trafił do aresztu. Jest wściekła i od razu biegnie na komisariat.

"M jak miłość", odc. 1470 – 20:55, TVP 2

"O mnie się nie martw " odcinek 9 – seriale TV na dziś 18.11.2019

Robert wraca do zdrowia i potrzebuje pomocy, jednak Danka nie chce zająć się mężczyzną. Z pomocą przychodzi mu Irenka.

d3rhbiu

Marcinowi i Karolinie dobrze się współpracuje Jadą razem do klienta, niestety po spotyka ich Tomek. Jest chorobliwie zazdrosny o kobietę. Tymczasem rodzice Pawła przyjeżdżają poznać Sylwię. Grażyna poddaje parę prawdziwej próbie. Paweł powoli traci cierpliwość, jednak to Sylwia nie wytrzymuje napięcia i wybucha.

"O mnie się nie martw " odc. 9 – 21:50, TVN

"Na wspólnej" odcinek 2978 – seriale TV na dziś 18.11.2019

Nadszedł czas premiery "Romea i Julii". Rodzice Smolnego z dumą oglądają syna na scenie. Po spektaklu młodzi zapraszają polonistkę do pubu, aby uczcić sukces. Tam między Dagmarą a Smolnym dochodzi do zbliżenia. Pocałunek widzi Monika.

Michał nie może wybaczyć bratu, że podrywał Igę. Andrzej próbuje odzyskać jego zaufanie. Kiedy Iga odwiedza w szpitalu Michała, ten nie potrafi ukryć swojej zazdrości.

"Na wspólnej" odc. 2978 – 20:15, TVN

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d3rhbiu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rhbiu