Seriale w TV na dziś. "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na Wspólnej" [Poniedziałek, 28.10.2019]

Seriale w TV na dziś. "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na Wspólnej" [Poniedziałek, 28.10.2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.10.2019 10:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Seriale TV na dziś – 28 października 2018 r. W poniedziałek można odprężyć się w towarzystwie ulubionego serialu. Stacje telewizyjne przygotowały dla nas kilka ciekawych propozycji. Wśród nich dominują produkcje z Polski. Sprawdź, jakie seriale czekają na ciebie dzisiaj w TV.

"M jak miłość" odcinek 1465 – seriale TV na dziś 28.10.2019

Grzelak, czyli bandyta, dla którego kiedyś pracował Bartek, wyszedł z więzienia. Janek się o tym dowiaduje i ostrzega Ulę, że to może oznaczać kłopoty. Barbara przypadkiem widzi ich spotkanie w lesie i od razu dochodzi do niepokojących wniosków - jej wnuczka ma romans.

Tymczasem Żak znowu wyłudza pieniądze od Kisielowej. Andrzejek chce się zatrudnić w Policji. Marzenka usilnie próbuje go odwieść od tego pomysłu. Sonia próbuje zdobyć sympatię Weroniki Sobańskiej – matki Janka.

"M jak miłość", odc. 1465 – 20:55, TVP 2

"Na Wspólnej" odcinek 2966 – seriale TV na dziś 28.10.2019

Po ostatniej kłótni z mamą Pola nie wraca do domu. Załamana dziewczyna ukrywa się na opuszczonych działkach Majka przyprowadza tam Dankę, w nadziei, że ta namówi ją do powrotu. Zimińska zapewnia uczennicę, że jej matka zrozumiała swój błąd.

Michał zostaje przeniesiony z OIOM-u na zwykły oddział. Matka Kingi nie zgadza się, aby mężczyzna zadzwonił do Ignasia. To wzbudza jego podejrzenia. Tymczasem Joanna ma olbrzymie wyrzuty sumienia po pocałunku z Karolem. Zuza podpowiada jej, aby postawiła mężczyźnie wyraźne granice.

"Na Wspólnej" odc. 2966 – 21:50, TVN

"Barwy szczęścia" odcinek 2123 – seriale TV na dziś 28.10.2019

Przygotowania do ślubu trwają. Sebastian wybiera się na wieczór kawalerski. Tymczasem Dominika ma kłopoty - dawny ochroniarz wymusza na niej wcześniejsze oddanie długu grożąc, że zjawi się na ślubie. Sadowski wyznaje Bożenie i Brunowi, że ujawnił się Małek jako ojciec jej córki. Stańscy proszą Łukasza, by nie mówił Paulince, że jest jej tatą.

Agata i Patryk organizują spotkanie, by ułatwić Miriam zbliżenie się do Pawła. Piasecki w przeciwieństwie do dziewczyny nie wydaje się zainteresowany głębszą znajomości.

"Barwy szczęścia" odc. 2123 – 20:10, TVP 1

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także