Trwa ładowanie...

Seriale TV na dziś. "Zniewolona", "Kryminalni", "Rodzinka.pl" [Wtorek, 27.08.2019]

Seriale TV na dziś – 27 sierpnia 2018. W niedzielę można odprężyć się w towarzystwie ulubionego serialu. Stacje telewizyjne przygotowały dla nas kilka ciekawych propozycji. Wśród nich znajdziemy zarówno produkcje z Polski, jak i z zagranicy. Sprawdź, jakie seriale czekają na ciebie dzisiaj w TV.

Share
Seriale TV na dziś. "Zniewolona", "Kryminalni", "Rodzinka.pl" [Wtorek, 27.08.2019]Źródło: Materiały prasowe
d4cukde

"Zniewolona" odcinek 46 – seriale TV na dziś 27.08.2019

Katerina trafia do Czerwinki, dziewczyna jest przerażona tym, jaka kara spotka ją z rąk Czerwińskiego. Tymczasem możnowładca doznaje wizji, będąc pod wpływem morfiny. Dodatkowo ma problemy z chorą nogą i prosi o pomoc przywódce sekty. Jednak to nie koniec jego zmartwień. Majątek popada w ruinę i Czerwińskiemu grozi bankructwo.

Skopcy stwierdzają, że źródłem problemów Czerwińskiego jest wcielenie zła, czyli Katia. Odprawiają nad nią egzorcyzmy, następnie porywają dziewczynę i wywożą ją z Czerwinki.

"Zniewolona", odcinek 46 – 20:35, TVP 1

"Kryminalni" odcinek 7 – seriale TV na dziś 27.08.2019

Na stancję benzynową napadają dwaj zamaskowani bandyci. W wyniku rozboju zostaje zastrzelony właściciel, Andrzej Kuna. Jego żona oraz ich zaufany pracownik są w głębokim szoku i są przekonani, że była to przypadkowa zbrodnia oraz nieszczęśliwy wypadek.

d4cukde

W toku śledztwa komisarz Adam Zawada odkrywa, że oboje mają coś do ukrycia. Rozpoczyna się wyścig z czasem.

"Kryminalni" odcinek 7 – 17:55, TVN 7

"Rodzinka.pl" odcinek 145 – seriale TV na dziś 27.08.2019

Zbliżają się święta, a w domu Boskich panuje idylliczna atmosfera. Tomek daje młodszemu bratu porady sercowe. Ludwik ma problem z dobraniem ozdób na bożonarodzeniowym drzewku, obawia się, że jego oryginalny zamysł nie wszystkich zadowoli.

Natalia namawia Tomka, aby zaprosił swoją dziewczynę na święta do ich domu. Młodzieniec opiera się. Ostatecznie małżonkowie spędzają świąteczny wieczór sami.

"Rodzinka.pl" odcinek 145 – 19:35, TVP 2

"Wieczna miłość" odcinek 240 – seriale TV na dziś 27.08.2019

Zeynep raz jeszcze próbuje się wydostać z toksycznej relacji. Wykorzystuje chwilę osłabienia Emira i ucieka wraz z Deniz.

d4cukde

Asu również szuka wolności. Emir przekazuje jej instrukcję, które mają pomóc w wydostaniu się ze szpitala. Kobieta uwodzi jednego z lekarzy.

"Wieczna miłość"" odcinek 145 – 16:05, TVP 1

"Kości" odcinek 12 – seriale TV na dziś 27.08.2019

W tym odcinku serialu "Kości" Booth i Brennan muszą wyruszyć w teren, gdyż ludzkie szczątki znaleziono aż na granicy Teksasu z Oklahomą. Okazało się, że kości należą do dwóch sióstr syjamskich, które zginęły w niewyjaśnionych okolicznościach.

Trop prowadzi śledczych do cyrku, gdzie muszą wcielić się w dosyć nietypowe role.

"Kości" odcinek 11 – 15:55, TVN 7

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d4cukde
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4cukde
d4cukde