Seriale zagraniczneSeriale TV na dziś. "Zniewolona", "Komisarz Alex", "Kości" [Niedziela, 25.08.2019]

Seriale TV na dziś. "Zniewolona", "Komisarz Alex", "Kości" [Niedziela, 25.08.2019]

Seriale TV na dziś. "Zniewolona", "Komisarz Alex", "Kości" [Niedziela, 25.08.2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.08.2019 15:18, aktual.: 25.08.2019 16:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Seriale TV na dziś – 25 sierpnia 2018. W niedzielę można odprężyć się w towarzystwie ulubionego serialu. Stacje telewizyjne przygotowały dla nas kilka ciekawych propozycji. Wśród nich znajdziemy zarówno produkcje z Polski, jak i z zagranicy. Sprawdź, jakie seriale czekają na ciebie dzisiaj w TV.

"Zniewolona" odcinek 44 – seriale TV na dziś 25.08.2019

Trwa przyjęcie zaręczynowe Olgi Płatonownej i Andrieja Żadana. Przyjaciel mężczyzny przerywa uroczystość i informuje go o dramatycznych wydarzeniach – Katia została porwana. Andriej oświadcza narzeczonej, że zostanie jej mężem, ale nie żywi do niej głębszego uczucia. Po tym szokującym wyznaniu wyrusza na poszukiwaniu Kateriny.

Członkowie sekty na dobre osiedli się w Czerwince. Na domiar złego przejmują kontrolę nad majątkiem, wolą i decyzjami Grigorija Czerwińskiego.
Jakow zostaje zwolniony z pracy i desperacko próbuje wpłynąć na Halkę, szukając u kobiety przebaczenia.

Nikołajowi Doroszence w ostatniej chwili udaje się uratować młynarza. Mężczyzna, który jest jedynym świadkiem zabójstwa Aleksieja Kosacza, miał zostać stracony. Czy to oznacza, że w końcu uda się rozwikłać zagadkę śmierci ukochanego Kateriny?

"Zniewolona", odcinek 38 – 20:15, TVP 1

"Komisarz Alex" odcinek 150 – seriale TV na dziś 25.08.2019

W Łodzi dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Młoda Amelia zostaje zaatakowana przez nożownika. Dziewczynie udaje się obronić przed napastnikiem, jednak w wyniku szamotaniny mężczyzna umiera.

Zdenerwowana Amelia zamiast na policję dzwoni do radia, aby opowiedzieć o dokładnym przebiegu wydarzeń. Obawia się, że trafi do aresztu, więc szuka schronienia u przyjaciółki. Jednak policja szybko wpada na trop dziewczyny. W sprawę zostaje zaangażowany komisarz Piotr Górski, który podczas przeszukania mieszkania znajduje list matki Amelii do poważanego w mieście biznesmena. Okazuje się, że rodzina dziewczyny skrywa wielką tajemnicę.

"Komisarz Alex" odcinek 150 – 14:15, TVP 1

"Dziewczyny ze Lwowa " odcinek 36 – seriale TV na dziś 25.08.2019

Olya musi się zmierzyć z kolejnymi problemami. Do Ukrainki przyjechał ojciec, a dziewczyna z wrażenia omdlewa. Tymczasem Kapitan zjawia się w domu przy ulicy Pućki z tajemniczą przesyłką, która może znacznie wpłynąć na życie jego lokatorek.

Katia nadal próbuje uwieść Sarkisjana. Okazuje się, że nie tylko on nie może oprzeć się urokowi pięknej Ukrainki. Polina ma wrażenie, że to ona jest winna aresztowania męża Matyldy.

"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 36 – 15:15, TVP 1

"Blondynka" odcinek 88 – seriale TV na dziś 25.08.2019

Sylwia Kubus musi podjąć się dezynfekcji chlewu Bronka po afrykańskim pomorze świń. Jednak pani weterynarz nie narzeka, gdyż praca pomaga jej oderwać myśli od kłamstw ojca. Jej mąż Dawid widzi zmęczenie ukochanej i zabiera ją na romantyczny wypad nad rzekę. Idylla nie trwa jednak długo, gdyż pomocy Sylwii potrzebują Jagna i Andrzej.

W międzyczasie doktor Fus dowiaduje się o przyśpieszeniu jego operacji. Teraz musi wyjawić prawdę Jasiuni, w tym celu wypływają na romantyczny rejs łódką. Zostaje on przerwany przez przeraźliwy krzyk Starucha, który topi się w wodzie. Okazuje się, że został tam wepchnięty przez Kiziora.

"Blondynka" odcinek 88 – 21:15, TVP 1

"Kości" odcinek 11 – seriale TV na dziś 25.08.2019

W tym odcinku serialu "Kości" dr Temperance Brennan nie może uczestniczyć w śledztwie, co znacznie spowalnia schwytanie mordercy. Reszta zespołu jest zmuszona sama zbadać zwłoki agenta służb specjalnych. Natrafiają na zaskakujące odkrycie, które stawia całe śledztwo pod znakiem zapytania.

Nie wiadomo czy motywem zbrodni są sprawy osobiste, czy też była to próba zamachu na prezydenta.

"Kości" odcinek 11 – 14:15, AXN

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także