Trwa ładowanie...
d16jatk

Seriale TV na dziś. "Zawsze warto", "Na dobre i na złe", "Miodowe lata" [Środa, 4.09.2019]

Seriale TV na dziś – 4 września 2018 r. W poniedziałek można odprężyć się w towarzystwie ulubionego serialu. Stacje telewizyjne przygotowały dla nas kilka ciekawych propozycji. Wśród nich znajdziemy zarówno produkcje z Polski, jak i z zagranicy. Sprawdź, jakie seriale czekają na ciebie dzisiaj w TV.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Seriale TV na dziś. "Zawsze warto", "Na dobre i na złe", "Miodowe lata" [Środa, 4.09.2019]
Seriale TV na dziś. "Zawsze warto", "Na dobre i na złe", "Miodowe lata" [Środa, 4.09.2019] (Materiały prasowe)
d16jatk

"Zawsze warto" odcinek 1 – seriale TV na dziś 4.09.2019

"Zawsze warto" to najnowsza produkcja stacji Polsat, która ma szansę stać się wielkim hitem. Serial opowiada o losach trzech kobiet (w tych rolach Julia Wieniawa, Weronika Rosati oraz Katarzyna Zielińska), których drogi niespodziewanie się krzyżują.

Marta idzie przez życie jak burza, jest kobietą sukcesu i właśnie kupiła wraz z mężem Markiem piękny dom w Warszawie. Dorota to oddana mama trójki dzieci. Jej mąż przebywa na kontrakcie za granicą, a kobieta w tajemnicy przed nim postanawia rozpocząć pracę w banku. Ada wiedzie zgoła inne życie. Ma mroczną przeszłość i zostaje przyłapana na oszustwie przez… męża Marty.

d16jatk

"Zawsze warto", odc. 1 – 21:10, Polsat

"Na dobre i na złe" odcinek 746 – seriale TV na dziś 4.09.2019

Szpitalowi w Leśnej Górze grozi kwarantanna. Doktor Konica u jednej z pacjentek zdiagnozował niebezpieczny wirus grypy o nazwie Esmeralda. Następnie pod opiekę lekarzy trafia ciężko chory ambasador Gwatemali.

Na domiar złego na oddział trafia Maja, dziewczyna w zaawansowanej ciąży, która skarży się na uciążliwą wysypkę. Jej stan szybko się pogarsza.

d16jatk

"Na dobre i na złe" odc. 746 – 20:55, TVP 2

"Miodowe lata" odcinek 62 – seriale TV na dziś 4.09.2019

Widocznie zdenerwowany Karol wraca do domu po długiej zmianie w pracy. Opowiada Alinie, że widział Dankę całującą się z nieznajomym mężczyzną. Kobieta nie chce uwierzyć w rewelacje na temat swojej przyjaciółki. Tym bardziej, że niedawno Danusia i Tadzio hucznie obchodzili rocznicę ślubu.

Karol postanawia działać i wręcza przyjacielowi anonimowy list, w którym opisuje całą sytuację. Tadek zatrudnia prywatnego detektywa.

d16jatk

"Miodowe lata" odc. 62 – 17:00, TV 4

"Dr House" odcinek 20 – seriale TV na dziś 4.09.2019

Wśród zespołu rozprzestrzenia się śmiertelna choroba. Pacjentem zero był policjant, który po trafieniu na oddział szybko zmarł. Tajemniczym wirusem zaraził się Foreman. W jego przypadku choroba postępuje w identyczny sposób. Lekarz przygotowuje się na najgorsze. Chce rozwiązać wszystkie niedokończone sprawy i pogodzić się z najbliższymi.

House próbuje wszystkiego, aby rozwikłać zagadkę. Podejrzewa, że rozwiązanie problemu może znajdować się w mieszkaniu policjanta.

"Dr House" odc. 20 – 18:30, TVN 7

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d16jatk

Podziel się opinią

Share
d16jatk
d16jatk