Trwa ładowanie...

Seriale TV na dziś. "Pułapka", "Echo serca", "M jak miłość" [Wtorek, 8.10.2019]

Seriale TV na dziś – 8 października 2018 r. We wtorek można odprężyć się w towarzystwie ulubionego serialu. Stacje telewizyjne przygotowały dla nas kilka ciekawych propozycji. Dzisiaj dominują produkcje z Polski. Sprawdź, jakie seriale czekają na ciebie w TV.

Seriale TV na dziś. "Pułapka", "Echo serca", "M jak miłość" [Wtorek, 8.10.2019]Źródło: Materiały prasowe
d2hc8nz
d2hc8nz

"Pułapka" odcinek 6 – seriale TV na dziś 8.10.2019

Czarny przyjeżdża na parking – miejsce, w którym ma się spotkać z porywaczami syna. To właśnie tam ma nastąpić umówiona wymiana, ciało Olgi za Stasia. Niczego nieświadomy mężczyzna wpada w pułapkę, gdyż zamiast bandytów pojawia się komisarz Marczuk z policyjną obstawą.

Ewa i Kamil są przetrzymywani w opuszczonym magazynie pod Warszawą. Kobieta dowiaduje się o śmierci Olgi. Kamil wykorzystuje chwilę nieuwagi gangstera. Ucieka, ale jego ukochana zostaje w rękach bandyty. Czy mężczyźnie uda się uratować Ewę?

"Pułapka", odc. 6 – 21:30, TVN

"Echo serca" odcinek 23 – seriale TV na dziś 8.10.2019

Ratownicy przywożą do szpitala dziewczynę, która próbowała popełnić samobójstwo. Wszystko wskazuje na to, że była zmuszana do prostytucji. Jej tożsamość jest nieznana. Po jakimś czasie udaje się skontaktować z kuzynem dziewczyny. Nie wiedział, że Diana pracowała jako prostytutka. Przyjechała do stolicy jakiś czas temu, ale ostatnio stracił z nią kontakt. Agnieszka i Kazia próbują nakłonić Dianę do złożenia zeznań przeciw swoim oprawcom.

d2hc8nz

Magda traci przytomność w domu i trafia do szpitala. Jan jest na nią wściekły. Uważa, że kobieta powinna bardziej o siebie dbać.

"Echo serca" odc. 23 – 21:50, TVP 2

"M jak miłość" odcinek 1460 – seriale TV na dziś 8.10.2019

Kłamstwa Olka w końcu wychodzą na jaw. Aga odkrywa, że Olek umawia się za jej plecami z Agnieszką. Kobieta od razu z nim zrywa. Arturowi udaje się w końcu wywabić Marcina z ukrycia. Gdy Chodakowski opuszcza domek nad jeziorem, prześladowca pozbawia jego brata przytomności i atakuje Izę.

"M jak miłość" odc. 1460 – 20:55, TVP 2

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d2hc8nz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hc8nz