Trwa ładowanie...

Seriale TV na dziś. "Pod powierzchnią", "Echo serca", "M jak miłość" [Wtorek, 22.10.2019]

Seriale TV na dziś – 22 października 2018 r. We wtorek można odprężyć się w towarzystwie ulubionego serialu. Stacje telewizyjne przygotowały dla nas kilka ciekawych propozycji. Dzisiaj dominują produkcje z Polski. Sprawdź, jakie seriale czekają na ciebie w TV.

Seriale TV na dziś. "Pod powierzchnią", "Echo serca", "M jak miłość" [Wtorek, 22.10.2019]Źródło: Materiały prasowe
d46er2z
d46er2z

"Pod powierzchnią" odcinek 1 – seriale TV na dziś 22.10.2019

W 1. odcinku 2. sezonu serialu obyczajowego "Pod powierzchnią" dowiemy się, że po wydarzeniach na szkolnym balu życie Marty, Bartka, Oli i Maćka diametralnie się zmieniło. Gajewska przeszła ciężką operację i niedawno wyszła ze szpitala. Zdaje sobie sprawę, że musi pogodzić się ze śmiercią syna i odwiedza jego grób.

Ola w towarzystwie Janka ucieka przed prywatnym detektywem. Mama dziewczyny wróciła do Polski, by pomóc ją odnaleźć. Dla nastolatki życie z dala od domu okazuje się wyzwaniem, na domiar złego spodziewa się dziecka. Wkrótce ciężarna Ola trafia do szpitala.

"Pod powierzchnią", odc. 1 – 21:30, TVN

"Echo serca" odcinek 25 – seriale TV na dziś 22.10.2019

Dziwne zachowanie Zuzy wzbudza zainteresowanie szpitalnego personelu. Dziewczyna sprawia wrażenie niezrównoważonej i ma zbyt wiele energii. Ingeruje w pracę lekarzy i komentuje stawiane diagnozy.

d46er2z

Na oddział trafia pacjentka z nowotworem mięśni twarzy. Towarzyszy jej 15-letni syn, który niespodziewanie mdleje. Szymon nie potrafi postawić prawidłowej diagnozy. W końcu na dobry pomysł wpada Zuza, jednak sama trafia na oddział psychiatryczny. Lekarze twierdzą, że kobieta choruje na chorobę afektywną dwubiegunową.

"Echo serca" odc. 25 – 21:50, TVP 2

"M jak miłość" odcinek 1464 – seriale TV na dziś 22.10.2019

Kinga mówi Pawłowi o swojej anemii, a chwilę później omdlewa w jego ramionach. Andrzej świętuje z Magdą jej imieniny, ale gdy widzi prezent, który jego ukochana dostaje od Kamila, od razu traci humor. Katia i Łukasz mówią ojcu, że wcale nie chcą wziąć ślubu. Gruzin nie potrafi zrozumieć ich decyzji i zdesperowany żąda później od Budzyńskiego, by to on zmusił Wojciechowskiego do ożenku.

"M jak miłość" odc. 1464 – 20:55, TVP 2

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d46er2z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46er2z