Trwa ładowanie...

Seriale TV na dziś. "Ojciec Mateusz", "Przyjaciółki", "Barwy szczęścia" [Czwartek, 7.11.2019]

Seriale TV na dziś – 7 listopada 2019 r. W czwartek można odprężyć się w towarzystwie ulubionego serialu. Stacje telewizyjne przygotowały dla nas kilka ciekawych propozycji. Dzisiaj dominują produkcje z Polski. Sprawdź, jakie seriale czekają na ciebie w TV.

Seriale TV na dziś. "Ojciec Mateusz", "Przyjaciółki", "Barwy szczęścia" [Czwartek, 7.11.2019]Źródło: Materiały prasowe
d1kcp5z
d1kcp5z

"Barwy szczęścia" odcinek 2131 – seriale TV na dziś 7.11.2019

Klara cieszy się z powrotu do domu. Mecenas Paszkowska namawia ją, aby walczyła o odszkodowanie za niesłuszne zatrzymanie w Stanach Zjednoczonych. Dziewczyna nie jest przekonana.

Odkąd Waleria objeżdża z Ireną kiermasze i bazarki handlując rękodziełem, Stefanowi doskwiera samotność i nuda. Dochodzi do małego wypadku - podczas przejażdżki na rowerach Paulinka upada i dotkliwie rani sobie nogę. Bożena i Bruno są zrozpaczeni. Uświadamiają sobie, że córka Małek jest im bardzo bliska.

"Barwy szczęścia", odc. 2131 – 20:10, TVP 2

"Przyjaciółki" odcinek 167 – seriale TV na dziś 7.11.2019

"Przyjaciółki" to niezwykle popularny serial wyprodukowany przez Telewizję Polsat. Fabuła opowiada o losach czterech kobiet po trzydziestce, które próbują znaleźć miłość i szczęście. W rolach głównych występują: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska oraz Magdalena Strużyńska.

d1kcp5z

W odcinku 167 Inga zaczyna bardzo poważnie zastanawiać się nad kolejną ciążą. Zuza i Dagmara nie mogą znaleźć pracy. Okazuje się, że ich były pracodawca wystawić im "wilczy bilet".

Detektyw, którego zatrudniła Patrycja, dostarcza jej kolejne wyniki śledztwa. Kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

"Przyjaciółki" odc. 167 – 21:10, Polsat

"Ojciec Mateusz" odcinek 283 – seriale TV na dziś 7.11.2019

W najnowszym odcinku kultowego serialu "Ojciec Mateusz" w jednej z głównych ról zobaczymy Annę Dereszowską. Aktorka wcieli się w postać Violi Kostrzewskiej, żony wpływowego milionera. Kobieta zwierza się ojcu Mateuszowi, że jej życie wcale nie jest tak idealna. Ksiądz obiecuje pomoc.

d1kcp5z

Rankiem Viola wiezie Ludwikę do szkoły. Nie widzi podążającego za nią vana. Na skrzyżowaniu z auta wysiada bandyta i porywa młodą dziewczynę.

Nocul ma nową adoratorkę, Izabelę. Kobieta pojawia się na posterunku, mówiąc, że została napadnięta i okradziona. Mietek spisuje zeznanie, dziewczyna cały czas go podrywa i prawi komplementy. W końcu prosi go o numer telefonu. Zmieszany policjant zapisuje jej swoje dane kontaktowe.

"Ojciec Mateusz" odc. 283 – 20:35, TVP 1

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d1kcp5z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kcp5z