Seriale TV na dziś - "Odwróceni - ojcowie i córki", "Na Wspólnej", "Zniewolona" [Poniedziałek, 26.08.2019]

Seriale TV na dziś - "Odwróceni - ojcowie i córki", "Na Wspólnej", "Zniewolona" [Poniedziałek, 26.08.2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

26.08.2019 10:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Seriale na dziś - poniedziałek, 26 sierpnia 2019. Dziś w TV obejrzymy m.in. kolejne porachunki mafii w produkcji "Odwróceni - ojcowie i córki", aferę narkotykową i bojkę w "Na Wspólnej" oraz poszukiwania Katii w serialu "Zniewolona". Sprawdź propozycje seriali na dziś.

"Odwróceni - ojcowie i córki", odc. 5 – seriale na dziś, poniedziałek 26.08.2019

Blacha i Sikora podejrzewają, że za zabójstwami stoi Mnich. Chcąc to potwierdzić, Sikora udaje się do dawnego przyjaciela, specjalisty od podsłuchów. Gołąbek organizuje prowokację, by zdobyć dowody przeciwko świadkowi koronnemu. Odwiedza Mirę w jej domu. Laura wpada w depresję. Kaśka opiekuje się Wdową. Po zabójstwie Cygi Jan zaczął pić i tracić kontrolę nad sobą i swoim życiem. W pewnym momencie zwraca się do Pati imieniem byłej żony. Przez sen nazywa kobietę Mirunią.

"Odwróceni - ojcowie i córki", odc. 5 – godz. 20:00, TVN 7

"Na Wspólnej", odc. 2930 – seriale na dziś, poniedziałek 26.08.2019

Wychodzi na jaw, że uczeń Norberta dostał narkotyki w klubie Bruna. Między Owczarkiem a Krawczykiem dochodzi do bójki. W szkole trwa próba klasowego przedstawienia. Podczas zajęć wszyscy są pod wrażeniem opowieści Leny o jej samotności. Montażysta pokazuje Marcie nagranie z monitoringu, na którym Roma zaczyna lamentować, jakby szefowa powiedziała jej niemiłego, chociaż Konarskiej nie ma nawet w pobliżu. Marta każe współpracownikowi ukryć film. Była żona przypomina Krzysztofowi o wywiadówce w szkole Przemka. Smolny dowiaduje się, że syn może nie zdać czterech przedmiotów. Wraca do domu wściekły.

"Na Wspólnej", odc. 2930 – godz. 20:15, TVN

"Zniewolona", odc. 45 – seriale na dziś, poniedziałek 26.08.2019

Andriej Żadan poszukuje porwanej Katii. Po zakończeniu przyjęcia zaręczynowego wychodzi na jaw, że wicegubernator Korieniew, chrzestny Olgi Płatonownej, jest umierający. Lekarze ukrywali chorobę na jego prośbę. Młynarz opowiada Nikołajowi, że był świadkiem kłótni Grigorija Czerwińskiego z Aleksiejem Kosaczem. Po narodzinach córki Halka godzi się z Afanasijem. Olga zrywa zaręczyny z Żadanem. Jednocześnie naprowadza mężczyznę na trop porywacza Katii. Chce on wywieźć Wierbicką do Czerwinki, by uzyskać obiecaną nagrodę. Członkowie sekty uważają kobiety za przyczynę wszelkiego zła i chcą rytualnie pozbawić Katię życia.

"Zniewolona", odc. 45 – godz. 20:35, TVP 1

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także