Seriale TV na dziś. "Modliszka", "Zniewolona", "Odwróceni. Ojcowie i córki" [Poniedziałek 12‑08-2019]

Seriale TV na dziś. "Modliszka", "Zniewolona", "Odwróceni. Ojcowie i córki" [Poniedziałek 12-08-2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.08.2019 14:22, aktual.: 12.08.2019 16:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Seriale na dziś – 12 sierpnia 2019. Dziś w TV obejrzymy m. in serial obyczajowy "Zniewolona", a także seriale kryminalne jak "Modliszka" oraz "Odwróceni. Ojcowie i córki". Sprawdź propozycje seriali na dziś.

"Modliszka" odcinek 3 – seriale na dziś 12.08.2019

Damien jest gotów rozstać się z Lucie, ponieważ wierzy, że może stanowić dla niej zagrożenie. Lucie przeprowadza się do swojej przyjaciółki Virginie. Naśladowca przysyła na komórkę Jeanne Deber zdjęcia ofiary z ostatniego miejsca zbrodni. Rytuał zabójstwa jest identyczny, jak ten stosowany przez Modliszkę. Liczne szczegóły świadczą o tym, że naśladowca musiał być naocznym świadkiem zabójstwa 25 lat temu. Damien zbyt późno odkrywa, że sprawca był na wyciągnięcie ręki. Naśladowca ucieka, zabierając Lucie jako zakładniczkę.

"Modliszka" odcinek 3 – 20:10, TVP 2

"Modliszka" – zwiastun serialu

"Zniewolona" odcinek 33 (sezon 2) – seriale na dziś 12.08.2019

Madame na prośbę holenderskiego dziwaka pokazuje mu Katierinę. W domu uciech dochodzi do tragedii. Zwyrodnialec - inspektor policji - zabija Wasilinkę. Katia widziała zabójcę i zamierza zawiadomić policję. Jednak Madame prosi ją, by tego nie robiła. Katierina ciągle ma nadzieję, że uzyska odpowiedź na wysyłane do przyjaciół listy i pomoc w wyzwoleniu się ze szponów Madame.

"Zniewolona" odcinek 33 (sezon 2) – 20:35 , TVP 1

"Odwróceni. Ojcowie i córki" odcinek 2 – seriale na dziś 12.08.2019

Sprytny prokurator Adam Gołąbek próbuje dopaść i aresztować świadka koronnego numer jeden w Polsce. Blacha, głównie dzięki pomocy Sikory, na razie unika potencjalnych konsekwencji. Z powodu medialnych oskarżeń o zabójstwo Blacha ma kłopoty także w pracy - jego partnerzy biznesowi chcą, żeby odsprzedał swoje udziały w firmie do czasu, kiedy jego sytuacja się unormuje. Gołąbek usiłuje zastawić sieci również na Sikorę, ale nie ma czego się złapać. Jego malownicze prowokacje nie przynoszą efektów. Mnich proponuje dwóm innym byłym gangsterom, Kowalowi i Ryśkowi, odświeżenie kanału przemytu kokainy z Kolumbii.. Niespodziewanie ginie jeszcze jeden gangster, tym razem znienawidzony przez Blachę stary pruszkowski.

"Odwróceni. Ojcowie i córki" odcinek 2 – 21:00, TVN 7

"Sukcesja" odcinek 1 (sezon 2) – seriale na dziś 12.08.2019

Logan Roy wraz z czwórką dzieci kontrolują jeden z największych koncernów mediowych i rozrywkowych na świecie. W drugim sezonie członkowie rodziny Royów walczą o zachowanie kontroli nad swoim imperium. Przyszłość wydaje się coraz bardziej niepewna, ale to wydarzenia z przeszłości mogą się przyczynić do ich ostatecznego upadku.

"Sukcesja" odcinek 1 (sezon 2) – 20:10, HBO

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także