Trwa ładowanie...

Seriale TV na dziś. "Barwy szczęścia", "Przyjaciółki", "Na Wspólnej" [Czwartek, 17.10.2019]

Seriale TV na dziś – 17 października 2018 r. W czwartek można odprężyć się w towarzystwie ulubionego serialu. Stacje telewizyjne przygotowały dla nas kilka ciekawych propozycji. Dzisiaj dominują produkcje z Polski. Sprawdź, jakie seriale czekają na ciebie w TV.

Seriale TV na dziś. "Barwy szczęścia", "Przyjaciółki", "Na Wspólnej" [Czwartek, 17.10.2019]Źródło: Materiały prasowe
d2hc8nz
d2hc8nz

"Barwy szczęścia" odcinek 2116 – seriale TV na dziś 17.10.2019

Łukasz zaczyna martwić się o Paulinkę. Wszystko przez chorobę Małek – mężczyzna nie wyobraża sobie sytuacji, w której Bożena i Bruno adoptują i wychowają jego córkę. Jego obawy pogłębiają się, kiedy Sadowski natyka się na osiedlu na Stańskich z dziewczynką.

Remek dalej spędza dużo czasu z Reginą. Namawia kobietę, żeby wróciła do gry na fortepianie i oferuje jej swoją pracownię do ćwiczeń. Franek zaczyna być coraz bardziej zazdrosny. Mimo pomocy ze strony siostry i znajomych, Hubertowi wciąż brakuje pełnej kwoty na kaucję za Klarę. Pomoc przychodzi z nieoczekiwanej strony.

"Barwy szczęścia", odc. 2116 – 20:10, TVP 2

"Przyjaciółki" odcinek 164 – seriale TV na dziś 17.10.2019

"Przyjaciółki" to niezwykle popularny serial wyprodukowany przez Telewizję Polsat. Fabuła opowiada o losach czterech kobiet po trzydziestce, które próbują znaleźć miłość i szczęście. W rolach głównych występują: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska oraz Magdalena Strużyńska.

d2hc8nz

W odcinku 161 Patrycja wróci do domu. Kobieta ma dosyć konfliktów, chce odbudować dobre stosunki z Wiktorem. Mężczyzna ostrzega ją, by nigdy więcej nie używała dzieci w swoich zagrywkach.

Jasiek przenosi biznes do Warszawy. Chce być bliżej Zuzy i rodziny. Inga stara się poprawić stosunki z córką. Jest zaniepokojona, bo zauważa, że Hania jest uzależniona od swojego smartfona.

"Przyjaciółki" odc. 164 – 21:10, Polsat

"Na Wspólnej" odcinek 2961 – seriale TV na dziś 17.10.2019

Aneta mówi Darkowi, że prezes Jankowski zerwał współpracę z ich kancelarią, kiedy dowiedział się, że Aneta jest w ciąży. Po południu dochodzi do awantury, którą podsłuchuje Darek. Prezes chce się dowiedzieć, czy to z nim kobieta będzie miała dziecko.

Na Romana czeka w domu prawdziwa niespodzianka. Wchodząc do mieszkania, zastaje tam... komendanta policji. Mężczyzna wręcza zaskoczonemu Hofferowi nagrodę za uratowanie staruszki przed kradzieżą.

"Na Wspólnej" odc. 2961 – 20:15, TVN

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d2hc8nz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hc8nz