Trwa ładowanie...

Seriale TV na dziś. "Barwy szczęścia", "Ojciec Mateusz", "Zaklinaczka duchów" [Poniedziałek, 02.09.2019]

Seriale TV na dziś – 2 września 2018 r. W poniedziałek można odprężyć się w towarzystwie ulubionego serialu. Stacje telewizyjne przygotowały dla nas kilka ciekawych propozycji. Wśród nich znajdziemy zarówno produkcje z Polski, jak i z zagranicy. Sprawdź, jakie seriale czekają na ciebie dzisiaj w TV.

Share
Seriale TV na dziś. "Barwy szczęścia", "Ojciec Mateusz", "Zaklinaczka duchów" [Poniedziałek, 02.09.2019]
Źródło: Materiały prasowe
d3thijh

"Barwy szczęścia" odcinek 2082 – seriale TV na dziś 02.09.2019

Bożena w końcu zapoznaje Kasię z autorką obrazów, którymi zostaną udekorowane ściany hotelu. Górka z przerażeniem odkrywa, że jest to Iza Małek – kobieta, która skorzystała z nasienia Łukasza i teraz ma z nim dziecko. Na domiar złego chce zapisać córkę na odbywające się u Stańskich zajęcia muzyczne.

Przemek i Malwina rozwodzą się, a ostatni dowiaduje się o tym ojciec dziewczyny. Jerzy ma pretensje do córki, że nie zwierzyła się mu ze swoich problemów. Ksiądz Tadeusz prosi Władka, by został jednym z opiekunów podczas wyjazdu dzieciaków do Torunia.

"Barwy szczęścia", odc. 2082 – 19:35, TVP 2

"Rodzinka.pl" odcinek 247 – seriale TV na dziś 02.09.2019

Kacper postanawia sam obejrzeć horror. Przestraszony przychodzi do sypialni rodziców, jednak szybko tego żałuje. Magda w pośpiechu plami koszulę. Niewiele myśląc i bez wiedzy Natalii, ubiera jej bluzkę. Paula ma problem z odzyskaniem pożyczonych Kubie pieniędzy. Niespodziewanie na ratunek przychodzi jej Kacper.

"Rodzinka.pl" odc. 247 – 11:25, TVP 2

"Ojciec Mateusz" odcinek 13 – seriale TV na dziś 02.09.2019

Pod jedną z kawiarni na sandomierskim rynku dochodzi do głośnej kłótni pijanego ojca z synem. Paweł próbuje nakłonić Rajmunda do powrotu do domu. Świadkami zajścia są koledzy Pawła, którzy zamiast zaoferować pomoc, szydzą z chłopaka. Rajmund robi się agresywny, a sytuację próbuje załagodzić koleżanka nastolatka, Malwina.

d3thijh

Nieco później nieprzytomna Malwina zostaje znaleziona na bocznicy kolejowej. Okazuje się, że jest ona córką wpływowego biznesmena, który domaga się przetransportowania dziewczyny do lepszego szpitala. Sandomierscy policjanci rozpoczynają śledztwo. Po sprawdzeniu billingów Malwiny podejrzenia padają na Pawła.

" Ojciec Mateusz " odc. 13 – 11:05, TVP 1

"Zaklinaczka duchów" odcinek 12 – seriale TV na dziś 02.09.2019

Jim Clancy organizuje charytatywny mecz bokserski. Jednym z zawodników jest gwiazda dyscypliny, Teo de la Costa. Po meczu Melinda rozmawia z młodzieńcem, obok którego pojawia się duch jego zmarłej matki. Kobieta ma problem z przejściem do świata zmarłych ze względu na konflikt między jej mężem i synem. Relacje Teo z ojcem pogorszyły się po jej śmierci.

Okazuje się, że bokser ma żal do ojca. Ten zmuszał go do treningów, kiedy Estella leżała w szpitalu. Melinda postanawia pomóc skłóconej rodzinie.

"Zaklinaczka duchów" odc. 12 – 10:00, TV Puls

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d3thijh

Podziel się opinią

Share
d3thijh
d3thijh