Trwa ładowanie...
df3zjia

Seriale Ray Donovan i Californication VII od 5 lipca w HBO

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Seriale Ray Donovan i Californication VII od 5 lipca w HBO
(HBO)
df3zjia

Liev Schreiber i Jon Voight w serialu Ray Donovan oraz David Duchovny w Californication pojawią się od 5 lipca na antenie HBO. Nowy serial kryminalny Ray Donovan będzie emitowany co soboty o godz. 22.00 w HBO, a zaraz po nim o godz. 23.00 pojawią się premierowe odcinki siódmego sezonu nagrodzonego Złotym Globem serialu Californication. Oba seriale będą również dostępne w HBO GO.

Akcja serialu Ray Donovan toczy się w Los Angeles, mieście ludzi sławnych, bogatych i nierzadko wplątanych w intrygi. Ray Donovan (Liev Schreiber) zajmuje się rozwiązywaniem przeróżnych problemów celebrytów. Jego najbliższymi współpracownikami są Izraelczyk Avi (Steven Bauer) i małomówna Lena (Katherine Moenning). Ray radzi sobie z kłopotami obcych ludzi, ale jego problemy, mające swoje źródła w mrocznej przeszłości rodziny, pozostają nierozwiązane. Jego brat Bunchy (Dash Mihok) walczy z alkoholizmem, a Terry (Eddie Marsan) cierpi na chorobę Parkinsona, po niefortunnej karierze bokserskiej. Dodatkowo, po dwudziestoletniej odsiadce, z więzienia wychodzi jego ojciec, Mickey Donovan (Jon Voight), były członek irlandzkiej mafii, który znów chce stać się głową rodziny.

Pomysłodawczynią i producentką wykonawczą serialu jest Ann Biderman. Odtwórcami głównych ról są: nominowany do nagrody Emmy i Złotego Globu Liev Schreiber, Jon Voight jako Mickey Donovan, Dash Mihok jako Bunchy Donovan i Eddie Marsan jako Terry Donovan – serialowi bracia Raya, a także Paila Malcomson jako Abby, żona Raya. Producentem serialu jest telewizja Showtime.

df3zjia

Californication to serial komediowy opowiadający o perypetiach Hanka Moody’ego (David Duchovny), obsesyjnie szczerego pisarza, walczącego z brakiem weny twórczej i swoimi ludzkimi słabościami. Jego zamiłowanie do alkoholu, narkotyków i seksu niszczy jego karierę, ale zarazem czyni ją bogatszą. Hank próbuje być dobrym ojcem dla nastoletniej Becci, nadal zabiega o względy byłej żony Karen, a jednocześnie stara się wznowić swą pisarską karierę, do czego desperacko namawia go agent – Charlie.

Odtwórcą głównej roli jest David Duchovny, zdobywca Złotych Globów za rolę w serialach Californication i kultowym Z Archiwum X. Towarzyszą mu m. in. Natascha McElhone (Karen), Madaleine Martin (Becca), Evan Handler (Charlie Runkle) oraz Pamela Adlon (Marcy Runkle). Producentem serialu jest również telewizja Showtime.

Premierowe odcinki seriali będzie można oglądać w HBO od 5 lipca, w każdą sobotę o godzinie 22.00 Ray Donovan i o godz. 23.00 Californication. Oba seriale będą również dostępne w serwisie internetowym HBO GO.

df3zjia

Podziel się opinią

Share
df3zjia
df3zjia