Trwa ładowanie...

Seriale na TV na dziś. "39 i pół tygodnia", "Echo serca", "Wojenne dziewczyny" [Niedziela, 6.10.2019]

Seriale TV na dziś – 6 października 2018 r. W niedzielę można odprężyć się w towarzystwie ulubionego serialu. Stacje telewizyjne przygotowały dla nas kilka ciekawych propozycji. Wśród nich dominują produkcje z Polski. Sprawdź, jakie seriale czekają na ciebie dzisiaj w TV.

Seriale na TV na dziś. "39 i pół tygodnia", "Echo serca", "Wojenne dziewczyny" [Niedziela, 6.10.2019]Źródło: Materiały prasowe
d49nsp7
d49nsp7

"39 i pół tygodnia" odcinek 5 – seriale TV na dziś 6.10.2019

Anka wraca do Warszawy, tam czeka na nią niespodzianka. Karola wprowadziła się do mieszkania Darka. Były mąż próbuje bezskutecznie przekonać ją, że dziewczyna jedynie wynajmuje pokój. Muzyk coraz częściej miewa zawroty głowy, w końcu jego dolegliwości doprowadzają do wypadku.

Marta również przeżywa szok. Podczas pierwszego badania USG lekarz informuje Martę, że wcale nie jest w ciąży.

"39 i pół tygodnia", odc. 5 – 21:30, TVN

"Echo serca" odcinek 22 – seriale TV na dziś 6.10.2019

W Szpitalu Północnym dochodzi do wielu dramatycznych wydarzeń. Na stole operacyjnym w czasie zabiegu, który wykonywał Andrzej, dochodzi do samozapłonu. Pacjentka zostaje poparzona, a Andrzej z Dorotą nie mogą pogodzić się z tym, co się stało. Dodatkowo to kobieta jest oskarżona o spowodowane wypadku.

d49nsp7

Pola zaczyna sprawiać poważne kłopoty – pobiła się z kolegą z klasy, bo chciała bronić dobrego imienia matki. Jan nie wie, jak ma sobie z nią poradzić.

"Echo serca" odc. 22 – 21:30, TVP 1

"Wojenne dziewczyny" odcinek 31 – seriale TV na dziś 6.10.2019

Ciężarna Zosia ukrywa się w mieszkaniu Marysi. Dziewczęta wpadają w panikę, gdy niespodziewanie do drzwi puka Martin von Shitz. Zosia ukrywa się w szafie. Okazuje się, że gestapowiec przyszedł w sprawie kradzieży szczepionek z lwowskiego Instytutu i zabiera Marysię na przesłuchanie.

Do tajnego laboratorium Wolfgang kieruje młodego Niemca. Jest to Hans Rosner z Fridrich Wilhelms-Universitat. Będzie on pomagał Leonowi przy konstruowaniu nowej broni. Doktor Andrzej wchodzi na teren getta jako pracownik lwowskiego Instytutu.

"Wojenne dziewczyny" odc. 31 – 20:15, TVP 1

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d49nsp7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49nsp7