Seriale J.J Abramsa ponownie w polskiej telewizji

Seriale J.J Abramsa ponownie w polskiej telewizji
Źródło zdjęć: © ABC Network

11.09.2009 12:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wczoraj polscy fani "Lost: Zagubieni", nie mający dostępu do stacji AXN, mogli zobaczyć upragniony pierwszy odcinek przedostatniego sezonu tego serialu w TVP1. Z kolei widzowie TVN zobaczyli pierwszy odcinek "Fringe". Za oba seriale odpowiada J.J Abrams.

Piąty sezon "Zagubionych" (na zdjęciu) telewizyjna Jedynka będzie emitować zawsze w czwartek o godzinie 21:20. W tym sezonie TVP1 będzie pokazywać tylko jeden odcinek tygodniowo.

  1. sezon serialu "Lost" to już nie tylko odkrywanie tajemnicy jaką kryje wyspa. Reżyserzy rozsypali na ekranie puzzle chcąc by widz poskładał je w całość. Ma się wrażenie, iż twórcy lubią bawić się czasem. Raz wydaję się on być bez znaczenia, innym razem wszystko zależy od niego.

Przyszłość, teraźniejszość, przeszłość. Prowadzą widza w na pozór nieokreślonym kierunku. Ta zabawa formą jest jednak przemyślanym zabiegiem. Z początkowego chaosu i mnogości wątków wyłania się obraz, gdzie o to wszyscy dążą do jednego celu. Ponownego spotkania się na wyspie.

Inny serial J.J Abramsa, *"Fringe""Fringe"* wczoraj także miał swoją premierę w polskiej telewizji, a ściślej w TVN. Trwający półtorej godziny pilot serialu "Fringe: Na Granicy Światów" (po co ten podtytuł?) mogliśmy oglądać w godzinach 23:40 - 1:20. Tak późna pora emisji dla takiego serialu to bez wątpienia nieporozumienie.

By wyjaśnić zjawiska, które nie mieszczą się w rozumowaniu zwykłego człowieka, FBI tworzy specjalną grupę badawczą, której przewodzą Olivia Dunham i Peter Bishop. Wraz z przebywającym przez długie lata, w szpitalu psychiatrycznym, ojcem Petera - szalonym naukowcem, doktorem Walterem Bishopem rozwiązują oni dziwne i niekiedy paranormalne zagadki, które są częścią pewnego schematu i mogą być powiązane z działalnością wielkiego koncernu o nazwie Massive Dynamics.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także