Seriale i programy rozrywkowe TV na dziś - "Komisarz Alex", "Mam talent!", "The Voice of Poland", "Twoja twarz brzmi znajomo" [Sobota, 07.09.2019]

Seriale i programy rozrywkowe TV na dziś - "Komisarz Alex", "Mam talent!", "The Voice of Poland", "Twoja twarz brzmi znajomo" [Sobota, 07.09.2019]
Źródło zdjęć: © East News | Artur Zawadzki/REPORTER

07.09.2019 13:38, aktual.: 07.09.2019 15:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Seriale i programy rozrywkowe TV dziś — sobota, 7 września 2019. Dziś w TV obejrzymy m.in. nowy odcinek serialu TVP "Komisarz Alex" oraz premiery nowych sezonów programów "Mam talent!", "The Voice of Poland" i "Twoja twarz brzmi znajomo". Sprawdź propozycje na dziś.

"Komisarz Alex", odc. 152 – serial na dziś, sobota, 07.09.2019

W mieszkaniu emeryta Kaczmarka ukrywa się Różycka, była pracownica banku i świadek w sprawie oszustw finansowych placówki. W pewnej chwili dochodzi do awantury, podczas której staruszek zostaje popchnięty i uderza o kant szafki, tracąc przytomność. Na miejscu zjawia się Górski wraz ze swoim wiernym kompanem Aleksem. Nagle w budynku dochodzi do wybuchu. Policjanci podejrzewają, że ktoś chciał pozbyć się Różyckiej. Dokładne śledztwo każe jednak w to wątpić. Eksplozja nastąpiła w sąsiednim mieszkaniu, a jego właściciel już wcześniej nie żył. Różycka oznajmia, że rezygnuje z roli świadka. Wychodzi na jaw, że jest szantażowana.

"Komisarz Alex", odc. 152 - godz. 21:25, TVP 1

"Mam talent!", odc. 1 – programy rozrywkowe na dziś, sobota, 07.09.2019

Rozpoczyna się 1. etap 12. edycji popularnego show "Mam talent!". Widzowie zobaczą pokazy iluzjonistów, występy tancerzy, muzyków, akrobatów i wielu innych. Uczestniczy muszą zrobić jak najlepsze wrażenie przede wszystkim na jury - Agnieszce Chylińskiej, Małgorzacie Foremniak i Agustinie Egurroli.

Na pewno fascynująco zapowiadają się 1. w historii programu pokaz gry na kryształowych misach. W drodze do sukcesu uczestników będzie wspierać duet prowadzących Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Na zwycięzcę czeka 300 tys. zł.

"Mam talent!", odc. 1 - godz. 20:00, TVN

"The Voice of Poland", odc. 1 – programy rozrywkowe na dziś, sobota, 07.09.2019

Do castingów do jubileuszowej, 10. edycji muzycznego show zgłosiło się ponad 2 tys. osób. Spośród nich Margaret, Michał Szpak, Kamil Bednarek oraz Tomson i Baron będą musieli wybrać 100 ich zdaniem najbardziej uzdolnionych wokalnie. Szczęśliwcy trafią do prowadzonych przez jurorów zespołów. Będą z nimi trenować i wezmą udział w dalszych widowiskowych zmaganiach, zyskując szansę na sławę i karierę. W 1. odcinku czekają nas przesłuchania kandydatów z Mazowsza, Pomorza i Małopolski.

"The Voice of Poland", odc. 1 - godz. 20:05, TVP 2

"Twoja twarz brzmi znajomo", odc. 1 – programy rozrywkowe na dziś, sobota, 07.09.2019

Gwiazdy polskiego show-biznesu wcielą się ponownie w najlepszych artystów na świecie, wykonując covery ich utworów. Metamorfozom na scenie poddadzą się Emilia Komarnicka-Klynstra, Katarzyna Ptasińska, Ewelina Ruckgaber, Robert Koszucki, Ewelina Lisowska, Łukasz Zagrobelny Jeremi Sikorski i Adam Strycharczuk. Ich występy będą oceniać Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Kacper Kuszewski. Szykuje się spora dawka pozytywnych emocji, śmiechu i wzruszeń. Zwycięzca otrzyma 100 tys. zł. Pieniądze przeznaczy na wybrany cel charytatywny. Show po raz kolejny prowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

"Twoja twarz brzmi znajomo" - godz. 22:00, Polsat

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także