Trwa ładowanie...
ycipk-1e3ifq

Serial "Ty" Netfliksa będzie miał 2. sezon. Znamy szczegóły kontynuacji

Serial Netfliksa "Ty" otrzyma 2. sezon. Sporą popularność produkcji zapewnił grający główną rolę - Penn Badgley. Poznaliśmy szczegóły nowych odcinków, w tym datę premiery.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Serial "Ty" doczeka się nowych odcinków
Serial "Ty" doczeka się nowych odcinków (Materiały prasowe)
ycipk-1e3ifq

Serial "Ty" od Netfliksa to ekstremalna historia miłości managera księgarni Joe Goldberga i młodej studentki Guinevere Beck. Mężczyzna ma wręcz obsesję na jej punkcie i jest w stanie zniszczyć wszystko, co stanie na drodze jego uczuć. Chce też mieć nad kobietą pełną kontrolę.

Dużą popularność produkcji zapewnił Penn Badgley, który gra główną postać. Jego rola bardzo spodobała się widzom. Ponadto uważają, że jest bardzo przystojny, co tylko przyciąga do oglądania serialu "Ty".

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

ycipk-1e3ifq

Kontynuacja zapowiada się równie ciekawie, co 1. sezon. W nowych odcinkach główny bohater przenosi się z Nowego Jorku do Los Angeles, gdzie chce rozpocząć nowe życie. Tam poznaje kolejną kobietę, która staje się obiektem jego obsesyjnej fascynacji. Jednak wie, że dotychczasowe postępowanie może się odbić na nim i relacji. Nie chce stracić nowej miłości za wszelką cenę. Twórcy zapowiadają jeszcze bardziej napiętą atmosferę i więcej zaskakujących momentów.

Scenariusz całego serialu "Ty" oparto na powieści Caroline Kepnes o tym samym tytule.

Premiera 2. sezonu produkcji 26 grudnia na Netfliksie, dokładnie rok po udostępnieniu 1. serii.

ycipk-1e3ifq

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1e3ifq

ycipk-1e3ifq
ycipk-1e3ifq