Trwa ładowanie...

Serial o Agnieszce Osieckiej w TVP2. Prace nad produkcją już trwają

Telewizja Polska rozpoczęła pracę nad scenariuszem serialu o Agnieszce Osieckiej. Premiera produkcji zaplanowana jest na rok 2019.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Serial o Agnieszce Osieckiej w TVP2. Prace nad produkcją już trwająŹródło: East News
d1ouz70

Do Telewizji Polskiej dotarł projekt wraz z oficjalną informacją, że spadkobierczyni Agnieszki Osieckiej jest wstępnie zainteresowana realizacją projektu o zmarłej artystce. - Wyrażamy ogromne zainteresowanie produkcją tego serialu, ponieważ jesteśmy fanami Agnieszki Osieckiej - powiedział portalowi wirtualnemedia.pl Marcin Wolski. - Zrobienie serialu o Agnieszce Osieckiej to idealny przykład realizacji misji telewizji publicznej - nie ma lepszego miejsca do pokazania postaci tej genialnej autorki niż TVP - dodał Maciej Muzyczuk, dyrektor Agencji Produkcji Telewizyjnej i Filmowej Telewizji Polskiej.

Jak informuje portal, prace nad serialem już ruszyły, jednak TVP nie chce jak na razie zdradzać szczegółów produkcji. - Na tę chwilę za wcześnie na szczegóły. Praca nad serialem, zwłaszcza gdy bohaterem jest postać realna, wymaga ciszy i skupienia - powiedział serwisowi Wirtualnemedia.pl Maciej Muzyczuk. Pewne jest, ze premiera produkcji została zaplanowała na 2019 rok.

Agencja Gazeta
Źródło: Agencja Gazeta, fot: Agencja Gazeta

W Telewizji Polskiej trwają prace nad kilkoma serialami historycznymi i biograficznymi m.in. o powstaniu wielkopolskim i Ignacym Paderewskim. W połowie lipca stacja rozpoczęła zdjęcia do historycznej telenoweli "Korona królów", opowiadającej o życiu Kazimierza Wielkiego.

PAP
Źródło: PAP

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Osiecka miała problem ze światem, a nie ze sobą

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ouz70
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ouz70
d1ouz70