Serial o Agnieszce Osieckiej w TVP2. Prace nad produkcją już trwają

Telewizja Polska rozpoczęła pracę nad scenariuszem serialu o Agnieszce Osieckiej. Premiera produkcji zaplanowana jest na rok 2019.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Osiecka
Agnieszka Osiecka (East News)
WP

Do Telewizji Polskiej dotarł projekt wraz z oficjalną informacją, że spadkobierczyni Agnieszki Osieckiej jest wstępnie zainteresowana realizacją projektu o zmarłej artystce. - Wyrażamy ogromne zainteresowanie produkcją tego serialu, ponieważ jesteśmy fanami Agnieszki Osieckiej - powiedział portalowi wirtualnemedia.pl Marcin Wolski. - Zrobienie serialu o Agnieszce Osieckiej to idealny przykład realizacji misji telewizji publicznej - nie ma lepszego miejsca do pokazania postaci tej genialnej autorki niż TVP - dodał Maciej Muzyczuk, dyrektor Agencji Produkcji Telewizyjnej i Filmowej Telewizji Polskiej.

Jak informuje portal, prace nad serialem już ruszyły, jednak TVP nie chce jak na razie zdradzać szczegółów produkcji. - Na tę chwilę za wcześnie na szczegóły. Praca nad serialem, zwłaszcza gdy bohaterem jest postać realna, wymaga ciszy i skupienia - powiedział serwisowi Wirtualnemedia.pl Maciej Muzyczuk. Pewne jest, ze premiera produkcji została zaplanowała na 2019 rok.

Agencja Gazeta
Podziel się
WP

W Telewizji Polskiej trwają prace nad kilkoma serialami historycznymi i biograficznymi m.in. o powstaniu wielkopolskim i Ignacym Paderewskim. W połowie lipca stacja rozpoczęła zdjęcia do historycznej telenoweli "Korona królów", opowiadającej o życiu Kazimierza Wielkiego.

PAP
Podziel się

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Osiecka miała problem ze światem, a nie ze sobą

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP