Trwa ładowanie...
d3y0010

Serial "Kobiety Mafii": zobacz u nas zwiastun! WIDEO

Niedawno zobaczyliśmy plakat promujący serialową wersję hitu, który trafił do kin 22 lutego. To kolejna, po "Botoksie", oryginalna produkcja Showmax na podstawie pełnometrażowego filmu reżysera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Film "Kobiety mafii" był kasowym hitem
Film "Kobiety mafii" był kasowym hitem (Materiały prasowe, Fot: Anna Gostkowska)
d3y0010

O serialu na podstawie filmu "Kobiety mafii" mówiono już w marcu, jednak dopiero teraz Vega ujawnił dokładną datę premiery. W produkcji oryginalnej Showmax pojawią się nowi bohaterowie i nowe wątki, jednak należy się spodziewać, że podstawą będą motywy znane z filmu pełnometrażowego. Przypomnijmy, że na takiej zasadzie powstał 6-odcinkowy serial "Botoks", który również trafił na platformę Showmax.

W serialu pojawią się znane twarze MMA - Karol Bedorf oraz Łukasz „Juras” Jurkowski. "Podobnie jak na potrzeby filmu, tu również wykonaliśmy drobiazgową dokumentację. Odbyłem dziesiątki godzin rozmów z kobietami mafii – żonami, córkami i kochankami gangsterów. Widzowie będą mogli zatem dowiedzieć się znacznie więcej o każdej z kobiecych postaci. Poszerzona została także historia mafii mokotowskiej. Jej gangsterzy opowiedzieli mi m. in. o realiach wojny z grupą żoliborską, co znalazło odzwierciedlenie w serialu” powiedział Patryk Vega.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d3y0010

Podziel się opinią

Share

d3y0010

d3y0010