Trwa ładowanie...

"Sense8" - jest zwiastun 2. sezonu. Premiera już w maju

Do sieci trafił zwiastun najnowszej odsłony serialu. Akcja ponownie skupi się na grupie ośmiu bohaterów obdarzonych paranormalnymi umiejętnościami. Czy kontynuacja "Sense8" okaże się tegorocznym przebojem Netflixa?

Share
"Sense8" - jest zwiastun 2. sezonu. Premiera już w maju
Źródło: Materiały prasowe
d4dpu89

"Sense8" to serial stworzony przez Siostry Wachowskie oraz J. Michaela Straczynskiego. Produkcja zadebiutowała w czerwcu 2015 roku na platformie Netflix i została dość chłodno przyjęta przez krytyków, jednak zebrał wysokie oceny od widzów. Fani serialu wkrótce doczekają się jego kontynuacji. Premiera drugiego sezonu "Sense 8" zaplanowana jest na 5 maja. W sieci właśnie pojawił się zwiastun najnowszych odcinków.

Fabuła serialu znów skoncentruje się na ósemce rówieśników mogących kontaktować się ze sobą za pomocą telepatii. W międzynarodowej obsadzie serialu znaleźli się m.in. Toby Onwumere, Tina Desai, Miguel Angel Silvestre, Jamie Clayton, Tuppence Middleton, Donna Bae, Brian J. Wright, Max Riemel i Terrence Mann.

d4dpu89

Drugi sezon "Sense8" składać się będzie z 10 odcinków. Nie wiadomo, czy Netflix planuje zamówić realizację kolejnych epizodów.

d4dpu89

Podziel się opinią

Share
d4dpu89
d4dpu89