Trwa ładowanie...
dl1b7oz

"Sense8": Brian J. Smith ujawnił, że jest homoseksualistą. Miał trudne dzieciństwo

Brian J. Smith, gwiazdor serialu "Sense8", postanowił się ujawnić. Mężczyzna opowiedział o dorastaniu w konserwatywnym środowisku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Sense8": Brian J. Smith ujawnił, że jest homoseksualistą. Opowiedział o swoim dorastaniu
"Sense8": Brian J. Smith ujawnił, że jest homoseksualistą. Opowiedział o swoim dorastaniu (Getty Images)
dl1b7oz

Brian J. Smith, znany głównie dzięki serialowi Netfliksa "Sense8", udzielił ciekawego wywiadu zagranicznemu magazynowi “Attitude”. W trakcie rozmowy po raz pierwszy zdradził publicznie, że jest osobą homoseksualną.

Aktor opowiedział również o trudnym dzieciństwie na wsi w Teksasie, który znany jest z bycia najbardziej konserwatywnym stanem w USA. Ze względu na swoją orientację seksualną czuł się odrzucony przez społeczeństwo.

- Byłem przerażony. W szkole nie mogłem znaleźć swojego miejsca. Nie byłem ani sportowcem, ani kujonem. Zapomnij o jakichkolwiek związkach czy grupach LGBTQ. Nie było absolutnie nic, byłem kompletnie sam. Słyszałem wszystkie wyzwiska: ciota, pedał - powiedział Smith.

dl1b7oz

Twierdzi, że nigdy nie czuł się komfortowo, dorastając na przedmieściach Dallas.

- Nie mogłem być tym, kim byłem. Musiałem ciągle mieć się na baczności i kontrolować, czy przypadkiem na kogoś nie patrzę za długo albo, czy nie sprawiam, że ktoś się poczuje niekomfortowo. Musiałem być bardzo, bardzo ostrożny, mówiąc ludziom prawdę na mój temat. To się wciąż odbija echem w moim życiu - spora część mojej pracy tego dotyczy. Rzeczy, które poruszają mnie jako aktora, to te, które wracają do mnie jak echo - dodaje.

Aktor wyznał, że po pierwszy ujawnił się swojej rodzinie w wieku 30 lat. Był bardzo pozytywnie zaskoczony ich reakcją.

- Byłem zaskoczony. Kiedy ujawniłem się przed rodzicami, byli naprawdę cudowni. Powiedzieli, że po prostu czekali, aż ja coś powiem. Byli o wiele bardziej postępowi, niż zakładałem. Myślę, że to wtedy dla mnie też stało się okej - zdradza.

dl1b7oz

Patrząc na swoje dzieciństwo, Smith żałuje jednej rzeczy. Chciałby, by było wtedy więcej ludzi w jego życiu, którzy powiedzieliby mu, że wszystko z nim w porządku.

Podziel się opinią

Share

dl1b7oz

dl1b7oz
dl1b7oz