Trwa ładowanie...

Sędzia Anna Maria Wesołowska w sprawie "Przeklętego"!

Sędzia Anna Maria Wesołowska w sprawie "Przeklętego"!Źródło: TVN
d3z1id4
d3z1id4

W piątek, 15 kwietnia, nastąpi finał sprawy prowadzonej przez detektywa Krzysztofa Dzioba oraz komisarzy Macieja Dębosza i Anny Potaczek z Wydziału Śledczego W-11. Na rozprawie stawią się świadkowie i oskarżeni w sprawie molestowania 6 letniej dziewczynki. Okaże się, kto tak naprawdę winny jest tragedii dziecka. Ostatnie słowo należeć będzie do Sędzi Anny Marii Wesołowskiej .

Kiedy do Detektywów zgłosiła się matka dziewczynki z prośbę o pomoc w ustaleniu kto obserwuje jej dom, nic nie zapowiadało tak dramatycznych późniejszych wydarzeń. Prowadzący śledztwo detektyw Krzysztof Dziób szybko odkrył, że matka dziecka starała się ukryć przed nim ważne fakty z życia jej rodziny. Okazało się bowiem, że ojciec dziewczynki został oskarżony o molestowanie seksualne córki. Co więcej, zachowanie klientki i jej ojca kazało detektywowi przypuszczać, że sprawa jest wyjątkowo skomplikowana i niebezpieczna. Kiedy policja odnalazła samochód Krzysztofa Dzioba, który zaginął w tajemniczych okolicznościach, do śledztwa włączyli się komisarze z Wydziału W-11. Anna Potaczek i Maciej Dębosz musieli odnaleźć porwaną dziewczynkę, detektywa i ująć sprawców. Wiedzieli, że dziecku
może grozić śmiertelne niebezpieczeństwo. Wszystko wskazywało na to, że mają do czynienia z siatką pedofilską.

W czwartek, 14 kwietnia, widzowie zobaczą przebieg sprawy „Przeklętego” w serialach: Detektywi (18.25) i W-11 (20.45). W piątek, 15 kwietnia, o 16.55 w programie Sędzia Anna Maria Wesołowska nastąpi rozwiązanie tej tragicznej historii.

O SPRAWIE „PRZEKLĘTEGO”

Detektyw Krzysztof Dziób

„Z powodu lokacji, dużego skupienia różnych dość niebezpiecznych scen odcinek „Przeklęty” odbiegał od naszego typowego dnia na planie i nagrania trwały praktycznie dwa razy dłużej niż zwykle. Nagrywaliśmy topienie auta, sceny bójki, działania snajperów, więzienie, do którego zawsze wchodzi się z pewnym dreszczykiem. W odcinku tym pokazujemy widzom, że warto walczyć o sprawiedliwość. Jeśli ktoś już faktycznie korzysta z usług detektywa czy zwraca się na policję, może liczyć na to, że winny stanie przed sądem”.

d3z1id4

Komisarz z Wydziału Śledczego W11 Maciej Dębosz

„Wykorzystywanie seksualne dzieci jest trudnym tematem nawet dla policjantów. Wydaje się, że jesteśmy odporni na wszystko, ale takie sprawy zawsze są dla nas ciężkie. Pokazujemy, że pedofilia nie dotyczy tylko i wyłącznie ludzi, jakby się komuś mogło wydawać, z marginesu społecznego. Wręcz przeciwnie. W tej konkretnej sytuacji wyjdzie na jaw, że są w nią zamieszani ludzie z tzw. wyższych sfer. Przyjechaliśmy z Krzyśkiem do sądu, żeby zeznawać w tej sprawie.

Sędzia Anna Maria Wesołowska :

”Chcieliśmy pokazać widzom jak dociera się do prawdy, jak ciężka jest praca tych, którzy wykrywają dane przestępstwo, jak pracują, żeby zebrać dowody. Na sali sądowej oglądamy finał i myślę, że to dla widzów będzie bardzo ciekawe.
W tym konkretnym odcinku zajmiemy się sprawą molestowania sześcioletniej dziewczynki. Także zajmiemy się tym, z czym spotykamy się na co dzień, o czym czytamy czy słyszymy w programach informacyjnych. Dzisiaj nawet dowiedziałam się, że 90% dzieci ukrywa fakt molestowania seksualnego, dlatego taki odcinek jest mi szczególnie bliski, ponieważ próbujemy dotrzeć także do dzieci. Musimy nauczyć najmłodszych, że to nie jest ich wina, że takie zachowania są złe, że powinny się przed nimi bronić, bo dorośli, którzy je krzywdzą są karygodni”. * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!*

d3z1id4

Zobacz także:

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3z1id4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z1id4