Sebastian Podkościelny nie żyje. Anna Kalczyńska żegna szefa TVN24 BiS na Instagramie

Sebastian Podkościelny nie żyje. Anna Kalczyńska żegna szefa TVN24 BiS na Instagramie
Źródło zdjęć: © Instagram.com

12.03.2019 19:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie żyje Sebastian Kościelny, dziennikarz i współzałożyciel telewizji TVN24 oraz TVN24 BiS. Zasmucona jego śmiercią jest m.in. Anna Kalczyńska, prezenterka programu “Dzień Dobry TVN”, która pożegnała go długim wpisem na Instagramie.

Sebastian Podkościelny nie żyje

Dziennikarz przegrał walkę z długą chorobą wieku 47 lat. Z TVN24 był związany od początku istnienia stacji. Pełnił funkcję szefa wydawców oraz zastępcy redaktora naczelnego. Wcześniej pracował w Polskim Radiu, Informacyjnej Agencji Radiowej oraz w TV Puls.

Sebastian Podkościelny nie żyje. Kalczyńska żegna go na Instagramie

Swojego kolegę z redakcji pożegnała długim, emocjonalnym wpisem na Instagramie Anna Kalczyńska. Prowadząca “Dzień Dobry TVN” z trudem mogła uwierzyć w śmierć Podkościelnego. - “Są newsy, których nie da się przekazać bez emocji. Są fakty, które kończą życie i zmieniają życie innych na zawsze” - czytamy na Instagramie Kalczyńskiej.

Napisała też, co po nim zapamięta i za co go ceniła. - “Odszedł jeden z najbardziej zaangażowanych dziennikarzy w historii stacji. Krytyczny, twórczy, analityczny — praca była jego pasją, przez co poranne kolegia "Polski i Świata” u niego w gabinecie stawały się niekończącą się wymianą argumentów, areną, na której ścierały się wizje i światopoglądy. Zapamiętam jego poczucie humoru, śmiech (wkrótce śmialiśmy się wszyscy) jego otwartość na pomysły i jego czujne spojrzenie, po którym wiadomo było: trzeba poprawić. Dziękuję za wszystko, Sebastian. Do zobaczenia w lepszym świecie”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także