Trwa ładowanie...

Sean Bean ożenił się po raz piąty! Kim jest jego wybranka?

Sean Bean żenił się już kilka razy, ale żadne z małżeństw nie trwało więcej niż kilka lat. Piąty raz okaże się tym szczęśliwym?

Share
Sean Bean ożenił się po raz piąty! Kim jest jego wybranka?
Źródło: Getty Images
d27duds

Aktor (znany chociażby jako Ned Stark z "Gra o tron") na ślubnym kobiercu stanał już po raz piąty. Jego wybranką jest Ashley Moore. Para pobrała się 30 czerwca podczas romantycznej uroczystości Axnoller Farm w hrabstwie Dorset w Anglii w otoczeniu około 40 najlbiższych przyjaciół i rodziny.

Wśród zaproszonych znalazła się Anna Friel, grająca z Beanem w serialu "Broken". Jak powiedział informator mailonline.uk, jej córka była druchną, która zaśpiewała nowożeńcom "Can't help falling in love with you" z repertuaru Elvisa Presleya.

d27duds

Para pobrała się po pięciu latach związku. Miłość połączyła ich właśnie pięć lat temu, gdy poznali się w Nowym Jorku. Jak twierdził informator "Daily Mail", para jest bardzo szczęśliwa i mimo napiętego grafiku aktora, ma zamiar wyjechać na miesiąc miodowy.

Sean Bean żenił się już cztery razy. W 1981 roku z fryzjerką Debrą James, w 1990 roku poślubił aktorkę Melanie Hill, z którą był przez siedem lat i doczekał się dwóch córek, Lorny i Molly. Z trzecią żoną, Abigail Cruttenden, pobrał się w 1997 roku i ma z nią córkę Evie. Czwarty raz ożenił się z Georgina Sutcliff w 2008 roku, ale związek przetrwał tylko dwa lata. Czyżby tym razem odnalazł w końcu miłość życia? Tego życzymy!

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Gwiazda "Gry o tron" w mocnym filmie o więźniach!

d27duds

Podziel się opinią

Share
d27duds
d27duds