WP

Scenarzystka "Wiedźmina" Netflixa ujawnia szczegóły produkcji

Fani "Wiedźmina" z niecierpliwością czekają na oryginalny serial Netfliksa. Tymczasem scenarzystka zdradziła, jakie postacie pojawią się w produkcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe szczegóły odnośnie serialu "Wiedźmin"
Nowe szczegóły odnośnie serialu "Wiedźmin" (Materiały prasowe, Fot: Agencja Filmowa Telewizji Polskiej)
WP

Jak na razie nie jest znana data premiery "Wiedźmina", ale najprawdopodobniej będzie to jeszcze w tym roku. Prace nad serialem ruszyły pełną parą, a Lauren Schmidt Hissrich (współautorka drugiego sezonu netfliksowego ''Daredevila'') zdradziła fanom sporo szczegółów dotyczących hitu.

Ostatnio Hissrich wrzuciła na Twittera zdjęcie pierwszej strony scenariusza.

- Pilot ''Wiedźmina'' został przekazany do zrobienia notatek, a ja uciekam na weekend, żeby spędzić trochę czasu z moimi dziećmi. Do zobaczenia rano w poniedziałek! - napisała.

WP

Z późniejszych postów dowiadujemy się też więcej o postaciach, które pojawią się w "Wiedźminie". Scenarzysta ujawniła ich imiona, ale też najważniejsze cechy. Nie zabraknie Geralta, który będzie spokojny, powściągliwy, opanowany i zawzięty.

Z kolei Yennefer będzie temperamentna, dumna, przebiegła i pełna sprzeczności.

WP

Silna, nieustępliwa, zuchwała i wciąż ucząca się życia - to cechy charakterystyczne dla Ciri.

Płotka - pełna gracji, wierna, ostrożna, opanowana.

WP

Kto jeszcze się pojawi? Jaskier (ekstrawagancki, bezczelny, gadatliwy, lojalny), Triss Merigold (odważna, pełna ideałów i kompleksów, rozdarta wewnętrznie), Cahir (zagubiony, charyzmatyczny, owładnięty obsesją o dobrym sercu), Regis (elokwentny, skryty, obyty, nawiedzony), Vilgefortz (najemnik, konspirant, żądny władzy, bezwzględny), Emhyr (bezwzględny, chcący rządzić, ukrywający prawdziwą twarz), Milva (pyskata, brutalna, ugodowa, zachowująca rozsądek), Leo Bonhart (sadystyczny, upiorny, bezwzględnie skuteczny, hedonista), Borch Trzy Kawki (spostrzegawczy, opiekuńczy, miłosierny, najpiękniejszy), Angoulême (ostra, skomplikowana, Feniks rodzący się z płomieni, brakujący element), Yarpen Zigrin (imprezowicz, dziki, mądry, dyplomat najwyższego rzędu).

Reżyserm kilku odcinków będzie Polak, Tomasz Bagiński, który otrzymał nomnację do Oscara. Czekacie na premierę?

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Zobacz także: najlepsze seriale netflix 2018

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP