RozrywkaSąsiad Kamila Stocha wystąpi w "Rolnik szuka żony". Znajdzie miłość?

Sąsiad Kamila Stocha wystąpi w "Rolnik szuka żony". Znajdzie miłość?

Sąsiad Kamila Stocha wystąpi w "Rolnik szuka żony". Znajdzie miłość?
Źródło zdjęć: © facebook.com
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

12.04.2018 13:45, aktual.: 12.04.2018 14:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Właśnie trwają eliminacje do ulubionego show Polaków. Jednym z kandydatów do programu jest Andrzej Staszel.

Rolnik ma 38 lat i jest rodowitym góralem. Bohater 5. edycji "Rolnik szuka żony" jest radnym gminy Poronin. Na co dzień mieszka w Zębie, czyli wsi, z której pochodzi Kamil Stoch. O tym, czy Andrzej Staszel dostanie się do programu przekonamy się dopiero we wrześniu.

W Wielkanoc Telewizja Polska wyemitowała specjalny odcinek reality show, w którym zostały przedstawione osoby poszukujące miłości. Od tego momentu wszyscy zainteresowani mogą słać listy do kandydatów. Ci, którzy otrzymają ich najwięcej pojawią się w niedzielnych odcinkach programu na jesieni.

W wizytówce programu Andrzej Staszel zaprezentował się jako osoba uparta i dbająca o rodzinę. Bohater "Rolnik szuka żony 5" przez cztery lata studiował socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, zajmował się także mechaniką samochodową i spędził kilka lat w Stanach Zjednoczonych. Do kraju wrócił, aby przejąć gospodarstwo po rodzicach, które mieści się w Zębie. To właśnie tam wychowywał się i mieszka do tej pory Kamil Stoch. Miejscowość nie należy do wielkich, więc panowie z pewnością mieli okazję się poznać.

Trzymacie kciuki za Andrzeja?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także