Trwa ładowanie...

Sąsiad Kamila Stocha wystąpi w "Rolnik szuka żony". Znajdzie miłość?

Właśnie trwają eliminacje do ulubionego show Polaków. Jednym z kandydatów do programu jest Andrzej Staszel.

Share
Sąsiad Kamila Stocha wystąpi w "Rolnik szuka żony". Znajdzie miłość?Źródło: facebook.com
dzvadas

Rolnik ma 38 lat i jest rodowitym góralem. Bohater 5. edycji "Rolnik szuka żony" jest radnym gminy Poronin. Na co dzień mieszka w Zębie, czyli wsi, z której pochodzi Kamil Stoch. O tym, czy Andrzej Staszel dostanie się do programu przekonamy się dopiero we wrześniu.

W Wielkanoc Telewizja Polska wyemitowała specjalny odcinek reality show, w którym zostały przedstawione osoby poszukujące miłości. Od tego momentu wszyscy zainteresowani mogą słać listy do kandydatów. Ci, którzy otrzymają ich najwięcej pojawią się w niedzielnych odcinkach programu na jesieni.

W wizytówce programu Andrzej Staszel zaprezentował się jako osoba uparta i dbająca o rodzinę. Bohater "Rolnik szuka żony 5" przez cztery lata studiował socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, zajmował się także mechaniką samochodową i spędził kilka lat w Stanach Zjednoczonych. Do kraju wrócił, aby przejąć gospodarstwo po rodzicach, które mieści się w Zębie. To właśnie tam wychowywał się i mieszka do tej pory Kamil Stoch. Miejscowość nie należy do wielkich, więc panowie z pewnością mieli okazję się poznać.

dzvadas

Trzymacie kciuki za Andrzeja?

ZOBACZ TAKŻE: Manowska dostała kolejny program w TVP? "Będę mogła podróżować już nie tylko dla siebie!"

dzvadas
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzvadas
dzvadas