WP

Sansa poznaje Daenerys w zapowiedzi ostatniego sezonu "Gry o tron". "Winterfell jest twoje"

Finał "Gy o tron" zbliża się wielkimi krokami. HBO zaprezentowało intrygującą zapowiedź ostatniej, ósmej serii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gra o tron" wraca na ekrany
"Gra o tron" wraca na ekrany (Materiały prasowe)
WP

Finałowy sezon kultowego serialu będzie krótszy niż poprzednie. Będzie to zaledwie sześć odcinków, za to każdy ma trwać ok. półtorej godziny. Co zobaczymy w nadchodzącym, ostatnim sezonie najsłynniejszego serialu fantasy?

Wygląda na to, że toczący ze sobą boje bohaterowie będą musieli zjednoczyć siły i ruszyć pod mur, aby stawić czoło Białym Wędrowcom. W krótkich migawkach ze spotu widać też smoki. Mówi się także o tym, że w jednym z odcinków ma dojść do najbardziej epickiej bitwy w historii serialu. Ostatnia seria jest promowana hasłami: "Każda bitwa. Każda zdrada. Każde ryzyko. Każda walka. Każde poświęcenie. Każda śmierć. Wszystko #ForTheThrone".

I Im bliżej premiery, tym HBO bardziej zaostrza apetyt widzów. Stacja właśnie opublikowała zapowiedź nadchodzącego w kwietniu sezonu wyjątkowo elektryzującą sceną. W końcu dojdzie do spotkania Daenerys i Sansy. Co więcej, w krótkiej migawce dowiadujemy się, że Sansa wita ją ze słowami. "Winterfell jest twoje". Jedno jest pewne, jest już o krok od ostatecznego rozwiązania.

WP

Wyprodukowana przez HBO produkcja "Gra o tron" powstała na podstawie bestsellerowej sagi fantasy George'a R.R. Martina "Pieśni lodu i ognia". Autor sagi, uznany przez magazyn "Time" za mistrza gatunku fantasy, jest jednocześnie członkiem ekipy współproducentów wykonawczych i scenarzystów serialu.

Pierwszy sezon miał swoją premierę 17 kwietnia 2011 r. Ostatni widzowie obejrzą niemal dokładnie 8 lat później. Przedsmak tego, co się wydarzy, możemy zobaczyć w krótkiej zapowiedzi.

Stacja w krótkim wideo zapowiedziała także powroty m.in. "Wielkich klamstewek" i "Watchmen". Czekacie na kultowe seriale HBO?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP