Trwa ładowanie...
13-05-2015 12:30

Sandra Lee, gwiazda programów kulinarnych, przyznała, że zmaga się z rakiem piersi

d35j6ti
d35j6ti

Sandra Lee wydała dwie książki kucharskie, które w Stanach Zjednoczonych zyskały miano kulinarnych bestsellerów ("Semi-Homemade Cooking" i "Semi-Homemade Desserts"). Amerykanie ją uwielbiają i nazywają królową domowej kuchni.

Niestety, życie gwiazdy popularnych produkcji o gotowaniu nie jest usłane różamiróżami. Znana szefowa kuchni niedawno dowiedziała się, że ma raka piersi. Diagnozę ujawniła w programie "Good Morning America" w stacji ABC. Jak przyznała przed kamerami, choroba została wykryta we wczesnym stadium podczas rutynowych badań mammograficznych. Nowotwór nie zdążył się rozprzestrzenić.

- Nawet nie płakałam, byłam po prostu zaskoczona. To tylko pokazuje, jak kruche jest życie. (...) Usłyszałam od lekarzy, że jestem tykającą bombą zegarową - wyznała, dodając, że zamierza poddać się podwójnej mastektomii.

Wieloletni partner 48-letniej prezenterki, Andrew Cuomo, ma nadzieję na szybką poprawę jej stanu zdrowia. Gubernator Nowego Jorku zapowiedział przerwę od pracy, by wspomóc ukochaną.

d35j6ti

- On był tak samo zaskoczony jak ja, ale mogę liczyć na jego wsparcie. Będzie ze mną nawet na sali operacyjnej. (...) Nowotwór uderza w moje ciało i w moją psychikę, ale będę walczyć do końca. Nie chcę, aby z dnia na dzień choroba okradła mnie ze szczęścia. Po zabiegu i rekonwalescencji zamierzam zaprowadzić moje siostry i siostrzenice na badania i nieważne, że jedna z nich ma dopiero 23 lata - przyznała.

(fot. AFP)
Źródło: (fot. AFP)
d35j6ti
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35j6ti