Trwa ładowanie...
d2j0q5p

Sandra Kubicka wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Polsat już zaciera ręce

To dobra wiadomość dla fanów kobiecego piękna podkreślanego w "Tańcu z gwiazdami". Śliczna modelka ma pojawić się w kolejnej edycji hitowego show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Sandra Kubicka zatańczy w Polsacie?
Sandra Kubicka zatańczy w Polsacie? (Instagram.com)
d2j0q5p

Jak pisaliśmy już wcześniej, stacja zrezygnowała z emisji tanecznego show w jesiennej ramówce. Program ma powrócić wiosną 2018 r. z nową energią. Aktualnie trwają poszukiwania gwiazd, które chciałyby przeżyć wspaniałą przygodę, a przy okazji nauczyć się tańczyć. Jak udało nam się ustalić, pojawiają się już pierwsze propozycje. Wcześniej informowaliśmy, że stacja Polsat złożyła ofertę Filipowi Bobkowi.

Nadchodząca edycja nabiera kształtów, a w mediach pojawiają się kolejne nazwiska uczestników tanecznego show. Jak się okazuje, na parkiecie ma się pojawić rodzima top modelka, Sandra Kubicka. Niebawem ma podpisać kontrakt z produkcją.

- Sandra już rok temu mocno rozważała, czy skusić się na pląsy na najpopularniejszym parkiecie w Polsce. Niestety, przez zobowiązania w USA nie mogła zgrać terminów. Teraz udało jej się tak ustawić grafik, by móc dołączyć do grona uczestników show - powiedziało źródło "Faktu". Czy poradzi sobie w walce o kryształową kulę? Dowiemy się już wiosną na antenie Polsatu.

   Instagram.com
(Instagram.com)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2j0q5p

Podziel się opinią

Share
d2j0q5p
d2j0q5p