Trwa ładowanie...

"Sanctuary": Początek wakacji z III. sezonem

Share
"Sanctuary": Początek wakacji z III. sezonem
d1i76ao

Kolejny sezon serialu to nowe przygody członków zespołu tytułowego *"Sanctuary" w walce z nadprzyrodzonymi zjawiskami przy współpracy „niezwykłych” - fantastycznych istot o nadprzyrodzonych zdolnościach. Na początek dr Magnus oraz jej zespół zmierzą się z tsunami, żywiołem pustoszącym wybrzeże Indii. Będą musieli podjąć kilka ryzykowanych decyzji, czasem śmiertelnie niebezpiecznych, aby powstrzymać wielką falę i ochronić ludność cywilną. Premiera trzeciego sezonu serialu "Sanctuary" już 21 czerwca o godz. 21.00, tylko w AXN Sci-Fi!*

Serial "Sanctuary" opowiada historię 157-letniej dr teratologii (nauka zajmująca się badaniem wad rozwojowych), Helen Magnus (w jej roli Amanda Tapping)
, która opiekuje się w tytułowym Sanctuary tzw. „niezwykłymi” – istotami o ponadnaturalnych cechach i niewytłumaczalnych logicznie zdolnościach. Dr Magnus w odziedziczonej po ojcu naukowej organizacji daje im schronienie, chroni je przed zewnętrznym światem, jednocześnie chroniąc świat zewnętrzny przed nimi. W wyniku swojej pracy sama zyskała dar, dzięki któremu praktycznie się nie starzeje. W "Sanctuary" pracuje cały zespół ekspertów – dr Will Zimmermann (Robin Dunne)
, zwolniony z FBI psycholog behawioralny, ekspert od komputerów i techniki Henry Foss (Ryan Robbins)
, Kate Freelander (Agam Darshi), która ma za sobą współpracę z tajemniczą organizacją KABAL, chcącą wykorzystać do swoich niecnych celów zdolności
„nadnormalnych” oraz Wielka Stopa (granego przez Christophera Heyerdahla), przypominającego neandertalczyka inteligentnego asystent dr Magnus, który został przez nią w przeszłości uratowany. Teraz odwdzięcza się chroniąc ją przed niebezpieczeństwami.

d1i76ao

W trzecim sezonie przygód, grupa bohaterów musi poradzić sobie z wielką falą uderzeniową spowodowaną przez tsunami, która uderza w wybrzeże Bombaju. Dzięki zdolnościom organizacyjnym Kate Freelander uda się jednak uniknąć ofiar. Will, którego życie jest śmiertelnie zagrożone, dowiaduje się, że aby zapobiec kolejnym falom, musi porozmawiać z Kali. Żeby tak się stało, musi najpierw umrzeć… Jak dalej potoczą się losy bohaterów? Czy Will znajdzie jakieś wyjście z sytuacji? Co zrobi dr Magnus? Oglądajcie serial Sanctuary w AXN Sci-Fi, aby odkryć te oraz wiele, wiele innych tajemnic.

Premiera trzeciego sezonu serialu "Sanctuary" już 21 czerwca w AXN Sci-Fi o godzinie 21.00. Następne odcinki od poniedziałku do piątku o 21.00.

d1i76ao

Podziel się opinią

Share
d1i76ao
d1i76ao