"Sanatorium miłości": Znamy wszystkich uczestników programu TVP

"Sanatorium miłości": Znamy wszystkich uczestników programu TVP
Źródło zdjęć: © Facebook.com

05.01.2019 13:28, aktual.: 05.01.2019 13:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lada moment rusza nowy program TVP, gdzie miłości będą szukać... emeryci. Poznajcie wszystkich uczestników nowego telewizyjnego hitu.

Pierwszy odcinek "Sanatorium miłości" zostanie wyemitowany 20 stycznia o godzinie 21:15 na antenie TVP1. Widzowie będą śledzić losy dojrzałych ludzi, którzy nie tracą nadziei i wciąż szukają miłości. Z tą różnicą, że tym razem w telewizji. Przed - miejmy nadzieję - milionami widzów. Podobnie jak farmerzy w "Rolnik szuka żony".

W nowej produkcji nie mogło zabraknąć niezastąpionej Marty Manowskiej, która będzie towarzyszyła uczestnikom nowej produkcji. Ostatnio można było również poznać wszystkich uczestników "Sanatorium miłości". Zapowiada się ciekawie!

Obraz
© tvp | TVP

Jak podaje m.in. telemagazyn.pl, w show weźmie udział 12 osób. Sześciu mężczyzn oraz sześć kobiet. Małgorzata, Joanna, Teresa, Janina, Walentyna i Wiesława spotkają się z dwoma Ryszardami, Krzysztofem, Cezarym , Markiem oraz Lesławem. W Ustroniu, gdzie będzie kręcony programm wylosują klucz do pokoju dla dwóch osób.

Zdaje się, że przygoda przyniesie naprawdę sporo emocji. Każdy z nich jest inny, ale do programu zgłosili się w tym samym celu. W końcu "jesień życia" nie może być nudna! Za wszystkich oczywiście mocno trzymamy kciuki.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także