WP

"Sanatorium miłości": Znamy wszystkich uczestników programu TVP

Lada moment rusza nowy program TVP, gdzie miłości będą szukać... emeryci. Poznajcie wszystkich uczestników nowego telewizyjnego hitu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Program "Sanatorium miłości" powtórzy sukces "Rolnik szuka żony"?
Program "Sanatorium miłości" powtórzy sukces "Rolnik szuka żony"? (Facebook.com)
WP

Pierwszy odcinek "Sanatorium miłości" zostanie wyemitowany 20 stycznia o godzinie 21:15 na antenie TVP1. Widzowie będą śledzić losy dojrzałych ludzi, którzy nie tracą nadziei i wciąż szukają miłości. Z tą różnicą, że tym razem w telewizji. Przed - miejmy nadzieję - milionami widzów. Podobnie jak farmerzy w "Rolnik szuka żony".

W nowej produkcji nie mogło zabraknąć niezastąpionej Marty Manowskiej, która będzie towarzyszyła uczestnikom nowej produkcji. Ostatnio można było również poznać wszystkich uczestników "Sanatorium miłości". Zapowiada się ciekawie!

tvp
Podziel się
WP

Jak podaje m.in. telemagazyn.pl, w show weźmie udział 12 osób. Sześciu mężczyzn oraz sześć kobiet. Małgorzata, Joanna, Teresa, Janina, Walentyna i Wiesława spotkają się z dwoma Ryszardami, Krzysztofem, Cezarym , Markiem oraz Lesławem. W Ustroniu, gdzie będzie kręcony programm wylosują klucz do pokoju dla dwóch osób.

Zdaje się, że przygoda przyniesie naprawdę sporo emocji. Każdy z nich jest inny, ale do programu zgłosili się w tym samym celu. W końcu "jesień życia" nie może być nudna! Za wszystkich oczywiście mocno trzymamy kciuki.

Być może dla niektórych będzie to życiowa szansa.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP