Trwa ładowanie...

"Sanatorium miłości": Znamy wszystkich uczestników programu TVP

Lada moment rusza nowy program TVP, gdzie miłości będą szukać... emeryci. Poznajcie wszystkich uczestników nowego telewizyjnego hitu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Sanatorium miłości": Znamy wszystkich uczestników programu TVPŹródło: Facebook.com
d1nd94w
d1nd94w

Pierwszy odcinek "Sanatorium miłości" zostanie wyemitowany 20 stycznia o godzinie 21:15 na antenie TVP1. Widzowie będą śledzić losy dojrzałych ludzi, którzy nie tracą nadziei i wciąż szukają miłości. Z tą różnicą, że tym razem w telewizji. Przed - miejmy nadzieję - milionami widzów. Podobnie jak farmerzy w "Rolnik szuka żony".

W nowej produkcji nie mogło zabraknąć niezastąpionej Marty Manowskiej, która będzie towarzyszyła uczestnikom nowej produkcji. Ostatnio można było również poznać wszystkich uczestników "Sanatorium miłości". Zapowiada się ciekawie!

tvp
Źródło: tvp, fot: TVP

Jak podaje m.in. telemagazyn.pl, w show weźmie udział 12 osób. Sześciu mężczyzn oraz sześć kobiet. Małgorzata, Joanna, Teresa, Janina, Walentyna i Wiesława spotkają się z dwoma Ryszardami, Krzysztofem, Cezarym , Markiem oraz Lesławem. W Ustroniu, gdzie będzie kręcony programm wylosują klucz do pokoju dla dwóch osób.

d1nd94w

Zdaje się, że przygoda przyniesie naprawdę sporo emocji. Każdy z nich jest inny, ale do programu zgłosili się w tym samym celu. W końcu "jesień życia" nie może być nudna! Za wszystkich oczywiście mocno trzymamy kciuki.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1nd94w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nd94w