Trwa ładowanie...

"Sanatorium miłości": Waldemar szuka miłości. Odrobinę zazdrości kolegom z programu

Waldemar z "Sanatorium miłości" wciąż szuka tej jedynej, z którą spędzi jesień życia. W programie jej nie znalazł, ale nie poddaje się w poszukiwaniach i jest otwarty na uczucie.

"Sanatorium miłości": Waldemar szuka miłości. Odrobinę zazdrości kolegom z programuŹródło: akpa
d2875jf
d2875jf

Uczestnicy drugiej edycji "Sanatorium miłości" nie kryli, że zdecydowali się na udział w programie właśnie po to, by znaleźć miłość. Miłość, która na planie programu przejawiała się w różnych formach. Przede wszystkim okazała się przyjaźnią, która połączyła wielu uczestników.

I chociaż na planie programu nie narodziło się wiele trwałych związków (mówi się głównie o tym, że razem zdecydowali się być Iwona i Gerard), to seniorzy zakończyli turnus otwarci na uczucie. Kiedy pojawiają się w mediach, nie brakuje wzmianek o tym, że wciąż szukają miłości.

Zobacz wideo: Iwona z "Sanatorium miłości" jest najweselszą kuracjuszką. Życie mocno ją doświadczyło

Jednym z kuracjuszy, którzy wierzą, że jeszcze spotkają tę jedyną osobę, jest Waldemar. W programie podzielił się z Martą Manowską swoją smutną historią z przeszłości. Odrzucony przez rodziców trafił do domu dziecka. Szczęśliwie jednak znalazł się pod opieką cioci i babci.

d2875jf

W dorosłym życiu długo szukał szczęścia w miłości. Za sobą ma 3 małżeństwa i kilka wolnych związków. Ma 2 córki i 2 synów. Doczekał się też 4 wnuczek oraz 2 wnuczków. Kilka lat temu ponownie się zakochał, ale związek nie przetrwał próby czasu. Niepowodzenie sprawiło, że w dużej mierze zwątpił w to, że jeszcze kogoś znajdzie.

Mimo to spróbował szczęścia w "Sanatorium miłości". Choć cieszył się sporą sympatią, nie znalazł tam towarzyszki życia. Jak donosi "Rewia", z pewną dozą zazdrości spogląda na kolegów, którym się udało. On sam starał się nawiązać relacje z jedną z pań odwiedzających bibliotekę, w której pracował po zakończeniu programu.

Niestety, już tam nie pracuje, ale nie traci optymizmu. Skupia się na swoich pasjach, jakimi są pisanie wierszy i klejenie modeli statków. Pozostaje życzyć powodzenia w poszukiwaniu szczęścia w miłości.

d2875jf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2875jf