Trwa ładowanie...

"Sanatorium miłości": relacje w programie coraz poważniejsze, pojawiła się zazdrość!

Dni w programie "Sanatorium miłości" upływają seniorom pod znakiem dobrej zabawy i aktywnego wypoczynku. W tym wszystkim znajdują czas na... flirt. I nie wahają się o tym powiedzieć głośno!

Share
"Sanatorium miłości": relacje w programie coraz poważniejsze, pojawiła się zazdrość!
Źródło: Facebook.com
d3g9x34

Dość zaskakujące było wyznanie Basi, która stwierdziła, że... zmarnowała cały tydzień, bo dała się osaczyć wpatrzonemu w nią Adamowi. Adam faktycznie od samego początku typował Basię na swoją wybrankę i chyba do tego stopnia się zaangażował, że nie poświęcił czasu na inne kandydatki. Ona wreszcie ma nadzieję poznać innych uczestników show lepiej, co też może przynieść korzyść także Adamowi. Przekonał się o tym, gdy podczas jednej z zabaw wybrały go aż dwie inne panie.

Z kolei Iwonka wciąż ma dwóch adoratorów. Gerard i Wojtek już otwarcie rywalizują o jej względy. Nawet na strzelnicy!

d3g9x34

Halinka, która została kuracjuszką tygodnia, zabrała na randkę w kąpieli solankowej Władka. Mężczyzna nie stronił od flirtu i niedwuznacznych uwag. Widocznie płynie w nim gorąca krew, bo jest tak samo przyjazny i otwarty w towarzystwie wysokiej pani Steni.

Wiesia wciąż nie porzuca swojego zadziornego charakteru. Żartuje ze swojej wag i przywar innych uczestników. Trudno jej nie lubić! Nawet Gerard postanowił ją bliżej poznać, ich randkę obejrzymy już w przyszłym odcinku.

W programie nie brakowało też smutnych chwil. Halinka opowiadała o swoich doświadczeniach ze zmarłym mężem, polały się łzy. Na szczęście w sanatorium otaczają ją przyjaciele, więc spotkała się ze słowami pocieszenia i zrozumieniem.

Komu spośród seniorów kibicujecie najmocniej?

d3g9x34

Podziel się opinią

Share
d3g9x34
d3g9x34