Trwa ładowanie...

“Sanatorium miłości” i “Rolnik szuka żony” ze specjalnymi odcinkami na Wielkanoc

“Sanatorium miłości” i “Rolnik szuka żony” będą miały swoje specjalne odcinki na najbliższe święta Wielkanocy. W przypadku drugiego programu Telewizja Polska chce wyemitować pilotażowy epizod planowanego szóstego sezonu.

“Sanatorium miłości” i “Rolnik szuka żony” ze specjalnymi odcinkami na WielkanocŹródło: East News
d4hex3g
d4hex3g

“Sanatorium miłości” - odcinek specjalny na Wielkanoc

Według portalu wirtualnemedia.pl specjalny odcinek “Sanatorium miłości” ma zostać wyemitowany w Wielką Sobotę o godzinie 20:20 na antenie TVP 1. W epizodzie pt. “Święta, święta” uczestnicy programu spotkają się już po zakończeniu zdjęć, aby w świątecznej atmosferze wspominać sytuacje z programu i rozmawiać o relacjach między uczestnikami. Prowadzącą jest Marta Manowska.

TVP już pracuje nad kolejną edycją "Sanatorium miłości", której emisja planowana jest na przyszły rok. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że pierwszą edycję ogładało średnio 3,7 mln widzów.

“Rolnik szuka żony” - odcinek pilotażowy na Wielkanoc

Ta sama strona podaje, że TVP planuje w święta wielkanocne wyemitować pilotażowy odcinek szóstego sezonu (tzw. “odcinek zero”) programu “Rolnik szuka żony”. Premiera nowej edycji show zaplanowana jest na wrzesień.

d4hex3g

W wielkanocnym odcinku zaprezentowani zostaną kandydaci wybrani z castingów. Pięciu uczestników odcinka zerowego, którzy zyskają największe zainteresowanie u płci przeciwnej, zostanie zaproszonych do programu. Stacja zaplanowała 12 odcinków programu. Zdjęcia rozpoczną się jeszcze wiosną.

Nie wiadomo jednak, którego dnia i w jakim paśmie program zostanie pokazany.

Przypomnijmy, że jesienią piątą edycją show "Rolnik szuka żony" oglądało średnio 3,82 mln osób (dane od Nielsen Audience Measurement).

d4hex3g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hex3g