Qaqwqwrqw

”Sanatorium miłości” – będzie drugi sezon. Nowi uczestnicy są już poszukiwani

”Sanatorium miłości” doczeka się drugiego sezonu . W programie 12 emerytów spędza czas w uzdrowisku, gdzie liczy również na znalezienie miłości. Na oficjalnym profilu produkcji na Facebooku pojawiła się informacja o zgłaszaniu kandydatur.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
”Sanatorium miłości” – będzie drugi sezon.  Nowi uczestnicy są już poszukiwani
”Sanatorium miłości” – będzie drugi sezon. Nowi uczestnicy są już poszukiwani (East News)
Qaqwqwrqw

”Sanatorium miłości” – drugi sezon

Sanatorium miłości”, program, w którym bierze udział 12 emerytów (6 kobiet i 6 mężczyzn) powyżej 60 roku życia, doczeka się drugiego sezonu. Nowych uczestników poznamy już w następnym roku. Bohaterowie nowej edycji będą mieszkać przez trzy tygodnie w sanatorium Równica w Ustroniu.

Na oficjalnym profilu programu na Facebooku pojawiła się informacja, że można już wysyłać swoją kandydaturę do drugiej edycji. Zgłoszenie musi zawierać zdjęcie, opis swojej osoby i numer telefonu.

Qaqwqwrqw

”Sanatorium miłości” – ogromny sukces programu

Pierwszy sezon „Sanatorium miłości” odniósł ogromny sukces. Program co tydzień był oglądany przez tysiące wiernych widzów.

W programie bierze udział 12 osób (6 kobiet i 6 mężczyzn), którzy przebywają w sanatorium, gdzie korzystają z zabiegów zdrowotnych i innych atrakcji jak zajęcia tańca, jazdy konnej czy rysunku. Uczestnicy próbują nawiązać także głębsze relacje pomiędzy sobą.

Ze względu na ogromny sukces programu, stacja telewizyjna TVP zdecydowała się na jego kontynuację.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw