WP

Samira Wiley i Lauren Morelli wzięły ślub. Panie połączył serial "Orange Is the New Black"

Samira Wiley i Lauren Morelli oficjalnie są już w zalegalizowanym związku! Panie wzięły ślub w Kalifornii. Młoda para poznała się w trakcie prac nad serialem "Orange Is the New Black", gdzie Wiley wcielała się w jedną z bohaterek, natomiast Morelli była autorką scenariuszy kilku odcinków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samira Wiley i Lauren Morelli
Samira Wiley i Lauren Morelli (Getty Images)
WP

To jeden z najgłośniejszych ślubów ostatnich tygodni. Samira Wiley i Lauren Morelli pobrały się 25 marca i oficjalnie tworzą jednopłciowe małżeństwo. Panie powiedziały sobie "tak" w kalifornijskim Palm Springs.

Samira Wiley i Lauren Morelli poznały się na planie produkcji Netflixa - "Orange Is the New Black". Wiley grała w niej więźniarkę Poussey Washington, z kolei Morelli była autorką scenariuszy do pierwszych sześciu odcinków serialu. Co ciekawe, Lauren w chwili rozpoczęcia prac nad produkcją była w związku małżeńskim z mężczyzną i nie wiedziała jeszcze o swojej homoseksualnej orientacji.

Zdałam sobie sprawę, że jestem lesbijką w maju 2012 roku. To był jeden z pierwszych dni na planie serialu. Nie chodziło o jedną rzecz, ale o wiele szczegółów - chociażby to, jak niekomfortowo czułam się w otoczeniu lesbijek i jak mówiłam o sobie, że nie jestem zbyt "seksualną" osobą. Wydawało mi się, że to takie małe dziwactwa, które składają się na mój charakter – zdradziła Morelli w wydanym kilka lat temu oświadczeniu. Scenarzystka „Orange Is the New Black” rozwiodła się w roku 2014 i następnie związała się z Samirą Wiley.

WP

Para od dawna pokazywała się publicznie. Przed rokiem panie ogłosiły zaręczyny. Teraz ich związek został zalegalizowany i obie są z tego powodu niezwykle szczęśliwe. Wesele przygotowała firma "Martha Stewart Weddings", należąca do znanej w Stanach prezenterki i bizneswoman - Marthy Stewart. Suknie ślubne pań zostały uszyte według projektu Christiana Siriano.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP