Trwa ładowanie...

Sama wychowała trójkę dzieci. Teraz jej trud zostanie wynagrodzony

Kolejny odcinek "Remontu w prezencie" i kolejne wyzwanie przed jego prowadzącymi. Tym razem będą musieli nie tylko ścigać się z czasem, ale też sami wziąć do ręki narzędzia. A wszystko przez niespodziewane przeszkody, które nagle pojawią się na drodze do dokończenia remontu. Czy wspierana przez nich ekipa zdąży przed powrotem lokatorki do mieszkania?

Pani Kasia wzruszona efektem "Remontu w prezencie"Pani Kasia wzruszona efektem "Remontu w prezencie"Źródło: WP
d20z8fc

19-letnia Natalia, to pełna energii studentka turystyki. Wychowała się w mieszkaniu wraz z dwójką rodzeństwa i rodzicami. W piątkę mieszkali na 36 metrach kwadratowych w lokalu bardziej przypominającym kawalerkę, niż pełnoprawne lokum dla dużej rodziny.

Największy wkład w wychowanie Natalii, jak sama z podziwem mówi, miała jej matka. Ojciec zawsze był nieco z boku, a przez problemy alkoholowe nigdy nie przebywał tak blisko swoich dzieci, jak powinien. Mimo wszystko bohaterka najnowszego odcinka hitowego programu Telewizji WP nie wspomina swojego dzieciństwa źle. Głównie dzięki swojej matce.

Zobacz za darmo poprzedni odcinek "Remontu w prezencie":

To właśnie za to, że potrafiła udźwignąć na swoich barkach ciężar prowadzenia domu oraz wychowania trójki dzieci, 19-latka chciałaby jej bardzo podziękować. W końcu udało jej się praktycznie w pojedynkę wyprowadzić dzieci na ludzi, a także wyrwać z matni nieudanego małżeństwa i zacząć życie od nowa. Teraz mieszka już sama w niestety od dawna nieremontowanym mieszkaniu. Córka postanowiła ten fakt wykorzystać, znajdując sposób, by się jej odwdzięczyć.

d20z8fc

Na szczęście trafiła na ekipę "Remontu w prezencie", którą poprosiła o pomoc w sprawieniu swojej najlepszej przyjaciółce wspaniałej niespodzianki. I chociaż pani Kasia wie, że córka coś dla niej szykuje, w najśmielszych snach nie przypuszcza, co przygotuje na prośbę jej córki Klaudia Halejcio, Marcin Grzelewski i profesjonalna ekipa remontowa.

Co tym razem wymyślili prowadzący? WP
Co tym razem wymyślili prowadzący?Źródło: WP

Podczas gdy kobiety wyjadą na kilkudniowy urlop ufundowany przez sponsora programu, jedno z pomieszczeń mieszkania całkowicie zmieni swoje oblicze. Obdarowywana remontem mama Natalii o wyborze remontowanego fragmentu swojego M1 dowie się dopiero po powrocie.

Jak zareaguje na małą rewolucję? Przekonacie się, oglądając kolejny odcinek "Remontu w prezencie" już w sobotę o godzinie 20:00 tylko w Telewizji WP.

Oglądaj Telewizję WP w ramach telewizji naziemnej oraz u takich operatorów, jak: Cyfrowy Polsat (kanał 104), Platforma Canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 114), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wielu innych sieci kablowych oraz w internecie na stronie pilot.wp.pl. Więcej informacji znajdziesz na telewizja.wp.pl oraz remontwprezencie.wp.pl.

d20z8fc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20z8fc