Trwa ładowanie...

"Sama słodycz": Rewolucja w życiu Fryderyka! Czy Patrycja osiągnie swój cel?

Share
"Sama słodycz": Rewolucja w życiu Fryderyka! Czy Patrycja osiągnie swój cel?
Źródło: TVN / x-news
d2t9dlg

W życiu Fryderyka następuje prawdziwa rewolucja! Marta zabiera mu Stasia, bez którego Rekrut już sobie nie wyobraża życia. Gosia opuszcza dom i wylatuje do Paryża na długi kontrakt. Izabella się zakochała! A Patrycja nadal usiłuje sprawić, żeby Fryderyk zakochał się w niej! I wygląda na to, że jest coraz bliżej swojego celu... Co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym odcinku serialu *"Sama słodycz"?*

Marta, widząc ten nalot kobiet w mieszkaniu swojego ekspartnera, pozwala sobie na kąśliwe uwagi w jego kierunku. Rekrut próbuje się tłumaczyć, ale w efekcie jeszcze bardziej się pogrąża! Z pomocą przychodzi mu Staś, ale na nic i jego starania.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,33427,title,Sama-slodycz,serial.html )**

d2t9dlg

A na dodatek obaj Panowie zaczynają się „różnić w zeznaniach”. Sytuacja powoli zostaje opanowana i każda z kobiet po kolei opuszcza mieszkanie Rekruta. Marta kategorycznie zabiera ze sobą Stasia! Fryderyk jest załamany. Marianna, która jako jedyna jeszcze z nim została, próbuje podnieść go na duchu...

W tym czasie Izabella umawia się z fachowcem, który ma zbudować przed jej domem podjazd dla wózków inwalidzkich. Rozmowie matki przysłuchuje się ze zdumieniem Gosia. Nie ma pojęcia skąd ten pomysł i ten tajemniczo dobry nastrój Izabelli… Kobieta, póki co, nie zamierza się przyznać, że sprawcą tego całego zamieszania jest Benedykt! Z kolei Gosia, przed wylotem na kontrakt do Paryża, umawia się na „szybką kawę” z Wiktorem. Nie spodziewa się, że mężczyzna przywita ją w restauracji z olbrzymim bukietem kwiatów. Ale to nie koniec… Wiktor ma zrobione notatki z opowieści Fryderyka o upodobaniach jego siostry. Czy zdoła więc zauroczyć swój „obiekt westchnień”? Tymczasem Staś pyta matkę o powód niechęci do kontaktów z Fryderykiem.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,33427,title,Sama-slodycz,serial.html )**

d2t9dlg

Do chłopca dochodzi, że tęskni za tatą i chce natychmiast się z nim zobaczyć. Marta stanowczo się nie zgadza! Staś podejrzewa, że matka wciąż kocha Fryderyka i dlatego podchodzi do spotkań z nim tak emocjonalnie! Marta oczywiście zaprzecza, ale to nie przekonuje Stanisława… Być może prawdą jest, że to uczucie wcale się nie wypaliło! Pytanie – czy to odkrycie Stasia nie nastąpiło za późno? Bo wygląda na to, że Patrycja lada moment dopnie swego i uwiedzie Fryderyka!

Zapraszamy do oglądania *"Samej słodyczy" już dziś, 5 maja, o 21:30 na antenie TVN.*

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,33427,title,Sama-slodycz,serial.html )**

d2t9dlg

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2t9dlg
d2t9dlg