Trwa ładowanie...
d3bqqym
sam elliott

Sam Elliott i Garret Dillahunt bez przebaczenia

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sam Elliott i Garret Dillahunt bez przebaczenia
d3bqqym

Sam Elliott i Garret Dillahunt zasilą obsadę nowego sezonu serialu "Justified: Bez przebaczenia".

Bohaterem serialu jest policjant Raylan Givens, zdegradowany i odesłany z Miami do prowincjonalnej, rodzinnej miejscowości w Kentucky - Harlan. To dobrze wykształcony dżentelmen, ale i ekscentryk, który w pracy stosuje nieszablonowe metody rodem z Dzikiego Zachodu. Nie zaskarbia sobie tym sympatii ani przestępców, ani kolegów z komisariatu.

Sam Elliott sportretuje Markhama, legendarnego gangstera z Kentucky, który wraca z wygnania z prywatną armią i mnóstwem pieniędzy, chcąc odbudować swe imperium i odzyskać żonę, Katherine Hale (Mary Steenburgen). Garret Dillahunt zagra Walkera, żołnierza i najemnika, który ostatnie 10 lat spędził w strefach konfliktu.

d3bqqym

Przypomnijmy, iż stacja FX zapowiedziała, że zakończy realizację serialu "Justified: Bez przebaczenia" po szóstym sezonie. Decyzję podjął twórca serii Graham Yost oraz odtwórca roli głównej, Timothy Olyphant.

Data premiery nowych odcinków nie została wyznaczona.

Sam Elliott, znany z filmów "Byliśmy żołnierzami" czy "Big Lebowski", ostatnio wystąpił w serialu "Parks and Recreation" i obrazie "Draft Day".

Garret Dillahunt ("To nie jest kraj dla starych ludzi") gra obecnie w cyklach "Dorastajaca nadzieja" i "Paloma".

d3bqqym

Podziel się opinią

Share
d3bqqym
d3bqqym