Trwa ładowanie...

Są zdjęcia z programu Justyny Żyły. Tak będzie "prała brudy do czysta"

Gruchnęła ostatnio wiadomość, że Justyna Żyła poprowadzi program telewizyjny. Już wiemy, że pomoże małżeństwom ocalić ich związek. Rozmowa przy świadkach, awantury, bolesne zwierzenia – nikt tego nie mógł się nawet spodziewać.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Są zdjęcia z programu Justyny Żyły. Tak będzie "prała brudy do czysta"
Źródło: Materiały prasowe
d1zbp39

Od kilku miesięcy w kolorowej prasie i internecie głośno o Justynie Żyle i jej rozstaniu ze znanym skoczkiem narciarskim. Justyna i Piotr prali brudy w mediach społecznościowych i tych tradycyjnych, opowiadając nieznajomym o tym, co dzieje się w ich życiu. Justyna pokazywała, jak pakował się jej mąż. Telenowela trwała, a byli małżonkowie opowiadali w mediach kolejne historie.

Po tym, jak Justyna Żyła rozebrała się dla sesji w "Playboyu" pojawiły się plotki, że chce zaistnieć w show-biznesie i wziąć udział w jakimś programie telewizyjnym. Internauci stawiali pewnie, że Żyła poprowadzi jakiś program o tematyce gastronomicznej. Jak bardzo się pomylili.

d1zbp39

Była żona skoczka została gospodynią programu "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta". Premiera 18 grudnia w telewizji Active Family. Mamy zdjęcia z pierwszego odcinka.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

- Gdy w związku brakuje szczerej rozmowy i są tajemnice, to ta po cichu tykająca bomba musi w końcu wybuchnąć! Pora na pierwszą konfrontację i wyłożenie kart na stół – czytamy w informacji wysłanej przez produkcję. W premierowym odcinku programu poznamy historię Sylwii i Vjeka. Ona - Polka, on - Chorwat. Żyła zjawia się w ich domu na prośbę Sylwii. Kobieta uważa, że konfrontacja przed kamerami to jedyna szansa na to, by jej związek przetrwał.

- Wywaliła całej Polsce, jak wygląda jej małżeństwo. Po prostu szok. Jednak warto zawalczyć o prawdę - mówi Sylwia, zapytana, dlaczego zdecydowała się opowiedzieć o swoich problemach Żyle.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Sylwia i Vjek są razem 5 lat. - Sylwia jest skrzypaczką, prawie 28 lat występowała w zespole Mazowsze. Śpiewa, gra na fortepianie i tańczy, a także udziela się aktorsko. Vjeko z wykształcenia jest ekonomistą, ale nie pracuje w zawodzie. Łączy ich gorąca namiętność, z którą wiąże się też intensywna zazdrość. Sylwia wiedziała, że przed nią było wiele kobiet w jego życiu. Gdy Vjeko zdecydował się pójść za głosem serca i zanim na stałe przeprowadził się dla niej do Polski, wyjechał do domu, by pozałatwiać wszystkie sprawy. Podczas tej wizyty, miało dojść do spotkania z byłą miłością. Czy było to tylko niewinne pożegnanie? – pisze produkcja.

d1zbp39

Justyna Żyła usiądzie z parą i porozmawia o tym, co wydarzyło się w ich życiu w ostatnim czasie. Już w pierwszym odcinku programu, dojdzie do awantury. Mężczyzna nie życzył sobie rozmowy przed kamerami. - Miałeś 5 lat, żeby porozmawiać ze mną w cztery oczy - wyznała bohaterka programu.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jak poradzi sobie Justyna Żyła w roli psycholog i prowadzącej w jednym?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1zbp39

Podziel się opinią

Share
d1zbp39
d1zbp39