Są parą mimo różnicy wieku. Ukochana Maurycego Popiela dołączy do "M jak miłość"

Maurycy Popiel zagra w "M jak miłość" u boku swojej partnerki, Izabeli Warykiewicz
Maurycy Popiel zagra w "M jak miłość" u boku swojej partnerki, Izabeli Warykiewicz
Źródło zdjęć: © AKPA
Magdalena Sawicka

15.07.2021 09:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabela Warykiewicz dołączy do obsady "M jak miłość". Życiowa partnerka Maurycego Popiela, czyli ortopedy Olka Chodakowskiego, wcieli się w jego ukochaną na planie serialu.

Producenci "M jak miłość" nie mają problemu z tym, aby osoby, które są w związku grały razem w hicie "Dwójki". Co więcej, jak widać na przykładzie Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej czy też Rafała Szatana i Barbary Kurdej-Szatan, mogą być parą zarówno w życiu osobistym, jak i na planie serialu.

Jak informuje "Super Express", do obsady "M jak miłość" dołącza Izabela Warykiewicz, która jest dziewczyną Maurycego Popiela.

- Iza i Maurycy poznali się w czasie studiów w krakowskiej akademii teatralnej i od razu znaleźli wspólny język mimo różnicy wieku. Iza jest bowiem o 6 lat starsza od ukochanego. Po studiach aktorzy przeprowadzili się do Warszawy i tutaj grają w filmach i serialach - powiedział osoba z produkcji.

Izabela Warykiewicz do tej pory pojawiała się gościnnie w małych rolach, w popularnych serialach. Widzowie mogą kojarzyć ją z produkcji takich jak: "M jak miłość", "O mnie się nie martw", "Julia", "Na dobre i na złe", "Plebania" czy "Przystań". W większą rolę wcieliła się ostatnio w "Na Wspólnej".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (113)
Zobacz także