Trwa ładowanie...
d16osbq

Są już nowe zwiastuny "Tańca z gwiazdami" i "Celebrity Splash"!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Są już nowe zwiastuny "Tańca z gwiazdami" i "Celebrity Splash"!
(screen z YouTube)
d16osbq

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, a wraz z nią kolejne edycje najpopularniejszych programów. Już w marcu na ekrany powróci trzecia edycja "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Tym razem na parkiecie zobaczymy: Kamilę Szczawińską, Ewę Kasprzyk, Tatianę Okupnik, Adę Fijał, Sylwię Juszczak-Arnesen, Julię Pogrebińską, Grzegorza Łapanowskiego, Marcina Najmana, Wojciecha Brzozowskiego, Krzysztofa Wieszczka, Norbiego i Łukasza Garlickiego.

Aby jeszcze bardziej podgrzać i tak już gorącą atmosferę wokół show, Polsat opublikował pierwszą zapowiedź. Jak wypadli nowi uczestnicy?

W najnowszej ramówce nie zabraknie również debiutantów m.in. "Celebrity Splash" - show, w którym znani i lubiani skaczą z trampoliny do basenu. Uczestnikami pierwszego sezonu będą: Saszan, Rozalia Mancewicz, Odeta Moro, Monika Mrozowska, Misheel Jargalsajkhan, Julia Wróblewska, Ilona Felicjańska, Elżbieta Jędrzejewska, Dorota Czaja, Aleksandra Ciupa, Włodzimierz Matuszak, Tomasz Puzon, Robert Moskwa, Radosław Liszewski, Przemysław Saleta, Przemysław Cypryański, Piotr Świerczewski, Maciej Dowbor, Dariusz Kuźniak, Andrzej Szczęsny, Andrzej Supron, Adam Kraśko, Andrzej Młynarczyk oraz Bilguun Ariunbaatar.

d16osbq

Program poprowadzą: Krzysztof "Jankes" Jankowski i Łukasz Grass. Zmagania 24 uczestników będą oceniać: Otylia Jędrzejczak, Danuta Stenka i Tomasz Zimoch. Pierwszy odcinek na żywo zaplanowany jest na 7 marca 2015 roku, ale już teraz możemy zobaczyć zwiastun tego, co już wkrótce wydarzy się na antenie Polsatu.

d16osbq

Podziel się opinią

Share
d16osbq
d16osbq