Trwa ładowanie...

"S.O.S. dla świata": Jak Piróg dba o środowisko?

"S.O.S. dla świata": Jak Piróg dba o środowisko?Źródło: TVN
d1sw1fq
d1sw1fq

Michał Piróg poza tańcem i muzyką, kocha również zwierzęta i przyrodę. Gospodarz programu ”S.O.S. dla świata” na każdym kroku podkreśla swoje zaangażowanie na rzecz ochrony środowiska naturalnego, a do swojej ekologicznej działalności zachęca kolejnych celebrytów. Niedawno choreograf zdradził skąd wzięła się jego życiowa filozofia, i jakie są jego sposoby na życie w zgodzie z naturą.

W wywiadzie dla magazynu "Gala", Michał Piróg wyznał w jaki sposób na co dzień stara się żyć ekologicznie. Większość produktów wybiera ze szczególna starannością. Dba o to, aby były możliwie jak najmniej szkodliwe dla środowiska. Tak więc, choreograf używa dezodorantów z atomizerem, a do prania zamiast chemicznych proszków stosuje specjalne orzechy piorące. Podobne zasady dotyczą również jego ubrań. Jak deklaruje Piróg, jego odzież jest w 100% zrobiona z bawełny.

Ponad to, Michał od ok. siedmiu lat jest wegetarianinem. Jak dowiadujemy się z wywiadu, nie tylko sprzeciw przed okrucieństwem wobec zwierząt skłonił go do tego wyboru:
- Wiem, że do produkcji kilograma wołowiny potrzeba tysięcy litrów wody, że krowy zanieczyszczają glebę. Produkcja wołowiny dużo bardziej niszczy środowisko niż spaliny - wyznał celebryta.

d1sw1fq

Michał Piróg gorąco zachęca do przestawienia się na ekologiczny tryb życia, ale co najważniejsze pozytywną, zieloną rewolucję zaczyna od siebie.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1sw1fq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sw1fq