Trwa ładowanie...
10-11-2009 13:29

Rząd zabierze widzom "M jak miłość", by pokazać spis rolny

Rząd zabierze widzom "M jak miłość", by pokazać spis rolnyŹródło: AKPA
d3vwn0q
d3vwn0q

Rząd nakazał TVP puszczać w najlepszym czasie antenowym programy o nadchodzącym spisie rolnym. Zamiast perypetii rodziny Mostowiaków, czy bohaterów "Czasu Honoru" dowiemy się ile w Polsce jest krów i snopowiązałek - informuje Dziennik.pl.

TVP musi przez 60 godzin nadawać programy o powszechnym spisie rolnym - taki jest nakaz rządu. Ramówkę stacji ustali prezes Głównego Urzędu Statystycznego, wiadomo już jednak, że większość wywiadów, filmów dokumentalnych, czy informacji o spisie trafi na antenę między 19 a 22. Wszystko to nie tylko latem, ale także jesienią, gdy stacje telewizyjne ostro walczą o klienta - twierdzi "Pressserwis".

Szefowie TVP są wściekli. Stracą widzów wydając przy tym na projekt rządu aż 68 milionów złotych.

d3vwn0q

Widzowie nie dość, że nie będą mogli obejrzeć swoich ukochanych seriali, to w ich miejscu zobaczą nudne programy o liczeniu bydła. Udział w rynku TVP gwałtownie więc spadnie. Do tego stacja nie będzie też miała miejsca na audycje poświęcone wyborom prezydenckim. Konkurencja tylko na to czeka.

Radio i telewizja muszą nadawać programy o spisie rolnym w myśl ustawy. Z audycji widzowie dowiedzą się o powierzchni gruntów rolnych, ile zwierząt hodowlanych jest w Polsce, ile rolnicy mają maszyn, czy jak dużo nawozów zużywają.

d3vwn0q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vwn0q