Trwa ładowanie...

Rusza przedsprzedaż biletów na koncert Dave Matthews Band!

d3kwrku
d3kwrku

Bilety w przedsprzedaży będą mogli nabywać członkowie oficjalnego fan clubu Dave Matthews Band (Warehouse). W tym przypadku można je kupić za pośrednictwem strony: www.warehouse.dmband.com. Wejściówki we wcześniejszym terminie mogą nabywać także wszystkie osoby, które nie są członkami "Warehouse". Dla nich przedsprzedaż odbędzie się poprzez oficjalną stronę zespołu: www.davematthewsband.com.

Organizatorzy przypominają także, że otwarta sprzedaż wejściówek ruszy w piątek 13 lutego o godzinie 10:00. Od tej pory bilety będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim.pl i Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Koncert odbędzie się natomiast 28 października w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA.

Warto również podkreślić, że na wszystkich fanów zespołu, którzy zdecydują się na zakup biletu, czeka duża niespodzianka! Każdy z nich będzie mógł pobrać pięć wyjątkowych utworów live w wykonaniu amerykańskiej grupy. W przypadku biletów elektronicznych, odpowiedni link zostanie przesłany drogą mailową wraz z potwierdzeniem zakupu. Link lub QR Code znajdzie się także na wejściówkach przesyłanych pocztą tradycyjną.

d3kwrku
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kwrku