Trwa ładowanie...
d23bp09

Ruby Rose nie będzie już Batwoman. Studio szuka innej aktorki LGBT

Jeszcze kilka miesięcy temu Ruby Rose dziękowała wytwórni i Bogu za możliwość zagrania wymarzonej głównej roli w serialu "Batwoman". Teraz jednak producenci szukają jej następczyni, stawiając przy tym kontrowersyjny warunek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ruby Rose grała wcześniej w "Orange is the New Black", "John Wick 2" itp.
Ruby Rose grała wcześniej w "Orange is the New Black", "John Wick 2" itp. (Getty Images)
d23bp09

- Jestem podekscytowana i zaszczycona. To moje marzenie z dzieciństwa. Jest to coś, za co mogłabym umrzeć, żeby zobaczyć to w telewizji, kiedy byłam młodą członkinią społeczności LGBT, która nigdy nie czuła się reprezentowana w TV. Czułam się samotna i inna. Dziękuję wszystkim. Dziękuję Bogu – to wyznanie Ruby Rose sprzed kilku miesięcy, kiedy została tytułową gwiazdą "Batwoman". Serial CW powróci z drugim sezone, ale bez udziału 34-letniej Australijki. Aktorka potwierdziła to w oświadczeniu.

Obejrzyj: najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

- Podjęłam bardzo trudną decyzję, by nie wracać w następnym sezonie "Batwoman" – mówiła Rosa. Aktorka w pięknych słowach dziękowała za daną jej szansę, za całe wsparcie i zaangażowanie wytwórni, producentów itd. Jedyne, czego zabrakło, to powód, który pchnął ją do podjęcia tej zaskakującej decyzji.

d23bp09

Zobacz także: Wypadek na planie "Batwoman". 30-latka jest sparaliżowana

Materiały prasowe

Co dalej z "Batwoman"? Pewnym jest, że serial powróci, ale nie wiadomo, kto zagra tytułową rolę. I czy nowa twarz pod maską będzie wytłumaczona fabularnie (nowa Batwoman w mieście).

Ponadto studio, wytwórnia i producenci obiecali, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy odbędzie się casting, w którym zostanie wyłoniona "nowa aktorka i członkini społeczności LGBTQ do głównej roli ".

d23bp09

Podziel się opinią

Share

d23bp09

d23bp09