Rozwód Skiby może się przeciągnąć. Z żoną rozmawia tylko przez adwokatów

Krzysztof Skiba opowiedział o kulisach rozwodu
Krzysztof Skiba opowiedział o kulisach rozwodu
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA

01.02.2023 16:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małżeństwo Krzysztofa Skiby trwało niemal trzy dekady. Pod koniec ubiegłego roku muzyk potwierdził, że jest z żoną w separacji. Okazuje się, że rozwód może się przeciągnąć. Z byłą partnerką lider kapeli Big Cyc rozmawia jedynie przez adwokatów.

Z żoną Renatą Krzysztof Skiba ma dwóch synów: Tymoteusza i Tytusa. W grudniu 2022 r. lider zespołu Big Cyc poinformował, że rozwodzi się z partnerką, z którą spędził niemal 30 lat. Jednocześnie muzyk potwierdził, że spotyka się z młodszą o 26 lat Karoliną Kempińską.

W rozmowie z "Faktem" Skiba zdradził kulisy rozstania. Poinformował też, że pierwsza rozprawa rozwodowa odbędzie się w marcu w Gdańsku. Skiba nie łudzi się już, że dojdzie z żoną do porozumienia i polubownego zakończenia sprawy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Raczej nie odbędzie się to za porozumiem stron. Adwokaci już wyczerpali na tym etapie sprawy mediacyjne i nic to nie przyniosło - powiedział muzyk w najnowszym wywiadzie. - [...] są różnice zdań dotyczące majątku i jak zawsze te sprawy są najtrudniejsze. [...] Żona chce orzeczenia o winie, a ja chcę za porozumieniem stron - dodał Krzysztof Skiba.

Pozew rozwodowy złożył lider Big Cyc i jak sam przyznał, żona się go spodziewała. Pewien jednak być nie może, ponieważ nie ma kontaktu z byłą partnerką. - Nie znam jej reakcji, bo na tym etapie rozmawiamy przez adwokatów - przyznał.

W dalszej części rozmowy Skiba, że zdecydował się na rozwód, aby bez przeszkód móc rozwijać relację z nową partnerką. Choć para nie ma jeszcze żadnych konkretnych planów, myśli o ślubie. - Na pewno nie będzie jak u pewnego wiceministra rolnictwa, który miał wesele na ponad 500 osób i traktor w prezencie ślubnym dostał - podsumował.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o prawdopodobnie najlepszym serialu 2023 roku (sic!), załamujemy ręce nad Złotymi Malinami i nominacjami do Oscarów, a także przeżywamy rozstanie Shakiry i Gerarda Pique. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (55)
Zobacz także